×

Рятувальники Полтавщини провели профілактичні бесіди з рибалками

З метою попередження травмування та загибелі на льоду, рятувальники Полтавщини проводять профілактичні бесіди з любителями зимової рибалки. Про це вони повідомили на своєму офіційному сайті.

Фахівці Служби порятунку «101» проводять інструктажі щодо безпечної поведінки на льоду та вручають пам’ятки із заходами безпеки, які потрібно неухильно дотримуватись перебуваючи на льоду та порадами як необхідно діяти, якщо людина провалилася під кригу.

Фахівці ДСНС наголошують:

При потраплянні в холодну воду, необхідно не піддаватись паніці, зберігати самовладання. Не кричати, якщо поруч нікого немає, адже так тільки даремно витрачаються сили. Рятувальники радять не робити різких рухів, стабілізувати подих. Уникати занурення з головою, краще розкинути руки в сторони й постаратися зачепитися за крайку льоду, додавши тілу горизонтальне положення по напрямку плину. Спробувати обережно налягти грудьми на край льоду й закинути одну, а потім й іншу ногу на лід. Вибравшись на лід, перекотитися і відповзти у той бік – звідки прийшли, де міцність льоду вже відома та повільно повзти до берега.