×

Рятувальники Полтавщини проводять навчальні евакуації у закладах освіти (ВІДЕО)

У разі надзвичайної події, яка раптово може статися під час освітнього процесу, важливою є правильно організована евакуація з небезпечної зони. Саме тому на території Полтавської області проводяться відпрацювання дій учасників навчального процесу під час спеціальних тренувань.

Так, днями фахівцями ДСНС було проведено евакуацію учнів з приміщень Новосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новосанжарської селищної ради Полтавської області та відпрацювання гасіння умовної пожежі.

Під час навчання було відпрацьовано евакуацію  учнів та персоналу школи, проведено практичні тренування щодо дій у разі загрози або виникнення пожежі. Також, співробітники Служби порятунку «101» нагадали присутнім правила пожежної безпеки та роз’яснили як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння, у тому числі і вогнегасниками.

Метою даних навчань є відпрацювання організації і тактики гасіння пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей, оцінка обстановки, що склалася на пожежі, розрахунок необхідних сил та засобів, тренування практичних навичок особового складу пожежно-рятувальних підрозділів у виконанні оперативної задачі рятування людей, гасіння пожежі та дотримання вимог безпеки праці, а також відпрацювання взаємодії між працівниками навчальних закладів та рятувальниками щодо евакуації людей.

Загалом, подібні навчання проводяться на території всієї Полтавської області.