×

Робота депутата: законотворча діяльність у та вирішення щоденних питань громади

У Парламенті та комітетах Верхової Ради продовжує кипіти робота щодо вирішення низки питань розвитку держави. Продовжується й робота з людьми на округах. Про свою діяльність розповів народний депутат України дев’ятого скликання від «Слуги народу» Андрій Боблях.

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики продовжує розробляти ініціативи соціального захисту

Розглянули проєкт закону, який передбачає введення поняття «підлітків» та визначає механізм реалізації ними прав на охорону здоров’я.

Документ став резонансним та спірним, адже йдеться про дітей, які з 14 років мають самостійність у виборі медичного обслуговування. Нині до нього дуже багато запитань, тож відправили його на доопрацювання.

Рекомендували прийняти за основу з набранням чинності з 1 січня 2021 року проєкт закону щодо збільшення розміру соціальної стипендії для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Нині вона становить 2360 грн .Відповідно до запропонованого документа – 3040,50 грн.

Вважаємо за необхідне допрацювати і проєкт постанови про питання термінового вжиття заходів для забезпечення захисту прав та інтересів дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Ця ініціатива дуже важлива, тож необхідно зробити все для її реалізації. Також під час засідання заслухали доповіді щодо підготовки відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Продовжуємо розв’язувати нагальні проблеми громади на окрузі

Як один з народних депутатів, якого обрали жителі Полтавщини, узяв участь у робочих зустрічах і засіданнях під час візиту прем’єрміністра України.

На нараді з керівниками медичних закладів Полтавщини порушив питання ремонту дитячої обласної лікарні. Віктор Лисак повідомив, що ремонт буде проведено. Цю інформацію пізніше підтвердив і голова ОДА Олег Синєгубов.

Також на зустрічі з головою ОДА спілкувалися щодо ремонту доріг у Полтавській області. Участь в обговоренні взяв і голова «Агентства місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Серед проблемних відрізків – дорога до Котельви. Під час зустрічі відстоював необхідність ремонту цієї ділянки якнайшвидше. Отримав обіцянку щодо виконання зазначених робіт.

Третій етап позачергового з’їзду політичної партії «Слуга народу»

Одна з важливих нещодавніх подій – позачерговий з’їзд політичної партії «Слуга народу».

Перед початком з’їзду присутнім презентували офіс партії. Маю зазначити, що аналогів йому в Україні ще не було. Це не закрита територія з розкішними кабінетами, це публічний простір і коворкінг, де будуть проходити дискусії, обговорення законодавчих ініціатив, відбуватиметься пряма комунікація з громадськістю.

Окрім того, партія «Слуга народу» запускає інформаційний хаб як місце збору і поширення інформації про діяльність партії та фракції.

Також було анонсовано запуск інтернет-телебачення SLUGA-TV. Це абсолютно новий формат партійної комунікації.

На з’їзді також було обрано нову вищу раду партії, кожен з членів якої координуватиме важливий напрямок роботи.

Вища рада партії – це не політбюро, не партійна номенклатура, а група експертів, завдання яких посилити роботу партії у визначених напрямках.

Обговорювали й питання місцевих виборів, які очікують на нас у жовтні. Відтак партія запускає процес відкритого відбору кандидатів. Кожна людина матиме змогу подати пакет документів, зареєструватися на сайті, пройти відбір і стати кандидатом до обласної, міської ради чи ради ОТГ.

Ми хочемо, аби до місцевих рад прийшли більш освічені депутати з чітким розумінням того, які зміни відбулися після реформи децентралізації, і відразу почали працювати на благо своєї країни.

Партія стане соціальним ліфтом для активних членів громад. Ми допоможемо їм отримати всі необхідні знання та стати депутатами і головами рад.