×

Придбай браслет «Символ незламності. Азовсталь», а кошти з продажів підуть на підтримку ЗСУ

6 жовтня розпочався старт продажу браслетів «Символ незламності. Азовсталь» — їх виготовив ювелірний дім SOVA з останньої довоєнної партії легендарної сталі Азовсталі групи Метінвест.

Жителям Полтавщини Нова пошта доставить історичні браслети за свій кошт у відділення або поштомат.

«Азовсталь – Символ незламності”.  Вороги зруйнували будівлі заводу, але ніхто й ніколи не в змозі знищити його дух. Остання партія металу буде й надалі боротися з окупантами, перетворившись на безпілотники «Армії дронів». Нова пошта без вагань доєдналася до цього проєкту. Власним коштом ми доставимо браслети у будь-який куточок країни — від Чопу до Слов’янська, від Семенівки під Черніговом до Благодатного на Миколаївщині, від Шаяну до Куп’янська. А трохи згодом — і у будь-яку точку світу.  Разом тримаємо міцний тил та працюємо на перемогу», – говорить В’ячеслав Климов, співвласник Нової пошти.

Придбати браслет можна за 1500 грн на сайті UNITED24 з доставкою Новою поштою

https://u24.gov.ua/uk/azovstal?fbclid=IwAR0esKGpupYLyKuRAztLKa4oBqHY91Gz56h4lkhwEtZ09xpllKkV30JJ0ug або у магазинах SOVA. Увесь прибуток з продажу буде спрямований на закупівлю дронів, щоб посилити українських захисників на фронті.

«Символ незламності. Азовсталь» — перший спільний проєкт фандрейзингової платформи UNITED24 та Групи «Метінвест»  зі збору коштів на підтримку України під час війни.