×

Сам собі забудовник: як полтавські автомобілісти їздять тротуарами попід школою

Кожен день для батьків учнів Полтавської гімназії №32 сповнений тривого та жаху. Тротуарами поблизу навчального закладу постійно їздять автомобілі та інший транспорт, щодня наражаючи дітей на смертельну небезпеку. Батьки та вчителі малечі вкрай занепокоєні такою ситуацією та прагнуть її вирішити якомога скоріше. Тож, бажаючи привернути увагу міста до своєї проблеми, активісти звернулися до редакції «ПВ».

Мати першокласниці Олена Сучкова неприємно вражена зухвалістю водіїв, які ставлять свої інтереси вище за дорожні правила безпеки. Через це жінка мусить кожного дня особисто відводити дитину до школи:

– Усе почалося з того, що у дворі будинку №2/14 на вулиці Курчатова вже понад рік законсервовано ремонт каналізаційної труби. Навкруги неї все розрите, а саму ділянку огородили тимчасовим парканом. Завдяки такій «вдалій роботі» працівників ЖКГ автомобілісти та деякі місцеві жителі, попри здоровий глузд та норми безпеки, самостійно облаштували проїзд тротуаром неподалік навчального закладу. Своє протиправне рішення вони мотивували нібито відсутністю інших шляхів. Але, як відомо, відповідно до плану забудови та згідно з протипожежними нормами в кожному дворі передбачено два виїзди. Але й іншим виїздом з цього двору також користуватися неможливо, адже шлях на вулицю Юрія Тимошенка наскрізь перекритий бетонними блоками. Хто саме таке зробив і чому досі не прибрав, невідомо. Вважаю, що з огляду на таку ситуацію відповідні управління міста мають втрутитися та допомогти нам у вирішенні ситуації.

Також вона додала, що численні звернення до поліції з приводу правопорушників не принесли ніякого позитивного результату, але жінка не втрачає надії і сподівається, що, лише привернувши увагу громадськості, можливо досягти певних успіхів та хоч як-небудь убезпечити шлях до школи. Адже для кожної матері життя та здоров’я рідної дитини – найцінніше благо, за яке варто боротися до кінця.