×

Секрети кухаря: Андрій Величко вчить пекти млинці на Масницю

Шеф-кухар Андрій Величко назвав основні секрети вдалих млинців на Масницю. Вона почалася 8 березня і протягом тижня традиційно печуть цю страву.

Млинці мають бути смачні, але нейтральні, щоб не відволікати від начинки. Вона буває ванільною або м’ясною.

Рецепти млинців на Масницю: секрети Андрія Величко

Про це пише у Facebook.

“Скільки господинь, стільки й рецептів млинців у нас в Бессарабії. Та й не тільки в Бессарабії. По всій країні, у всіх абсолютно регіонах люблять, вміють і розбираються в приготуванні тонких млинців. Щоб не порвалися, варто для перевертання використовувати дерев’яну шпажку. Провести нею по периметру млинця і перевернути”, – пояснює Андрій Величко.

Інгредієнти :

100 г борошна,

3 яйця,

500 мл молока,

1 ст. л. цукру,

1/2 ч. л. солі,

2 ст л. олії.

Для начинки

500 г жирного сиру,

2 жовтки.

Приготування:

Змішати борошно з яйцями, сіллю і цукром і олією. Спочатку перетерти все вінчиком, щоб не було грудок. Якщо налити молоко одразу, то буде складно розбити грудки борошна в рідині. Коли тісто однорідне — пора додавати молоко.

Що густіше тісто, то товстіші вийдуть млинці. Занадто рідке тісто — рватимуться від начинки. Млинцеве тісто має постояти з годину, потім можна смажити.

Не варто пересмажувати млинці, щоб залишалися еластичними для загортання начинки.

Для начинки змішати сир, жовтки, сіль. Викласти на готові млинці. Загортати світлою стороною млинця назовні, начинка має бути на засмаженій стороні. Частину млинців посмажити на топленому маслі та їсти з холодною сметаною. А іншу запекти в духовці.