×

Сергій Каплін проведе 250 зустрічей у дворах, щоб захистити полтавців від монополістів – «Полтавагазу», ЖЕО-2, «Полтававодоканалу», «Обленерго», «Теплоенерго» та місцевої влади

Проблема газопостачання торкнулася кожної родини Полтави. Спочатку місцева влада не виконала зобов’язання щодо зменшення середньої платіжки на 30%, як у інших містах країни. Раніше «Полтавагаз» настирно намагався встановити загальнобудинкові лічильники, але Сергій Каплін завадив це зробити.

Далі «Полтавагаз» почав відключати від газопостачання цілі будинки. і знову ж Сергій Каплін продовжує боротьбу за права полтавців. Насувається інше лихо: «Полтавагаз» вимагає від полтавців укласти угоди на обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання, а це до 100 тисяч додаткових платежів з кожного будинку. Сергій Каплін обіцяє не кидати напризволяще полтавців і тут.

– Газ, тарифи і Каплін – схоже, синоніми, чим тепер займаєтеся в цьому напрямку? – Я говорив, що ціна на газ завищена у чотири рази. Прем’єр-міністр заявив, що влітку вона може впасти у п’ять разів у порівнянні з минулорічним показником. І що ви думаєте, хтось його почне видобувати? Ні, будуть далі продавати і заробляти. Це означає, що я не помилявся, а політики і «Нафтогаз» наживалися на простих людях. До речі, Антимонопольний комітет порушив справу проти «Нафтогазу» через завищення ціни на газ для споживачів. Тим, хто мене критикував і називав популістом, треба ставати в чергу і перепрошувати.

– Яка ситуація в Полтаві через вашу боротьбу з «Полтавагазом»?

– Ми продовжуємо наші зустрічі у дворах. Усього їх запланували провести 250. Я прийду в кожний двір Полтави, щоб навчити людей, як протистояти монополіям та корумпованій владі в особі банди Удовіченка, Шамоти, «Батьківщини». Уже є перемоги, ми боремося заради щастя і посмішок простих людей Полтави. Мій телефон незмінний – (067) 540-70-96. Мова не тільки про «Полтавагаз». Є купа монополістів, які п’ють кров з простої людини. Формула боротьби з ними однакова. На прохання полтавців я підготував і поширюю на зустрічах документи, необхідні полтавцям для захисту від монополістів: звернення до національної поліції на дії «Полтавагазу», актпретензія до «Полтавагазу», скарга до НКРЄКП, поетапна інструкція «Як діяти у разі порушення ваших прав монополістами». І зразок позову до суду. Уже є перші результати – Сергій Каплін повернув газ у будинки на Стрітенській, Клубному, Огнівці та Тернівці.

– Чи є вже конкретні результати боротьби?

– Звичайно, є: зустрічі у дворах дають результати. Після мого ультиматуму владі акціями протесту, після скарг до Антимонопольного, до НКРЄКП та до поліції, «Полтавагаз» здався і… повернув газопостачання у будинок на провулку Клубному,4. Це чергова наша перемога. Спочатку були будинки на Європейській, Стрітенській, Тернівщина та Огнівська. До цього ми не дали «Полтавагазу» встановити дві з половиною тисячі грабіжницьких шахрайських загальнобудинкових лічильників. На жаль, місцева влада в особі «мафії Удовіченка, Шамоти, «Батьківщини» змовилася з «Полтавагазом» та отримує фінансуваня від монополій, які грабують полтавців. Ми запланували зустрічі у дворах Полтави, створюємо мережу активістів, навчаємо людей протидіяти монополіям і байдужій полтавській владі.

– Що ви порадите полтавцям?

– Нам треба триматися разом, інакше монополісти нас з’їдять. Вони мене залякують, поливають брудом, наймають провокаторів, випускають проплачені статті з брехнею про мене. Усе як завжди. Я не здамся і нікого не боюся: я захищатиму свою родину – полтавців і Полтаву. Дуже погано, що у місцевій владі «продажні шкури», які не стають за людей, а заглядають у рота монополістам. Восени полтавці її змінять і викинуть на смітник. Найкращий рецепт – у разі проблеми телефонувати мені. Тримаймося разом – і переможемо. Вони бояться нашої єдності, тому виходьте на зустрічі у двори, ми одна велика полтавська родина.