×

Шахістка з Полтавщини здобула золото на Дефлімпійських іграх

На ХІХ зимових Дефлімпійських іграх шахістка з Полтавщини Наталя Мироненко принесла золото національній збірній України.

Як повідомляють на офіційному сайті Національного комітету спорту інвалідів України, вона вперше брала участь у зимовій Дефлімпіаді.

Наталя Мироненко родом з міста Миргорода, колишня вихованка дитячо-юнацької спортивної школи. ЇЇ тренер – майстер спорту, чемпіон світу з шашок Юрій Верещака. Спортсменка була єдиною представницею Полтавської області в національній збірній.

XІХ зимові Дефлімпійські ігри, пройшли в італійській Ломбардії, в трьох північних італійських містечках – Мадезимо, Кьявенна, Санта-Катерина-Вальфурва, з 12 по 21 грудня.

Дефлімпійці України вперше у цих Іграх брали участь у 5 видах спорту: керлінг, лижні перегони та гірськолижний спорт, а також дебютували у сноуборді та шахах. Національна дефлімпійська збірна команди України разом із тренерським складом та штабом була найбільшою за всю зимову дефлімпійську історію України — 34 спортсмени з 12 регіонів України.

Крім того, наша збірна завершила змагання з найкращим результатом за всю історію участі України в зимових Дефлімпіадах: 4 золоті, 4 срібні й 3 бронзові медалі та друге місце серед 34 країн-учасниць за загальною кількістю нагород і третє — за золотом.

Днями відбулась урочиста церемонія зустрічі національної дефлімпійської збірної команди України.