×

Шамота продає комунальні приміщення без аукціону

На цій сесії міськради коаліція Удовіченка, Шамоти та «Батьківщини» затвердила перелік об’єктів, що підлягають приватизації способом викупу. Хоча мали б влаштувати аукціон і продати ці шість приміщень на більш вигідних умовах. Зауважимо, як ці політики були в опозиції, то постійно критикували Мамая, який теж продавав комунальну власність міста у такий же спосіб. І місто недоотримувало кошти.

Повний список депутатів, які підтримали це рішення: О.Бєлоножко («Батьківщина»), Т.Бойко («Рідне місто»), Ю.Бойко («Батьківщина»), С.Будко («Самопоміч»), Е.Волков («Рідне місто»), О.Кісільов («СДП»), А.Клименко («Батьківщина»), А.Костенко («Свобода»), О.Кудацький («Рідне місто»), Д.Лаптєв («Самопоміч»), С.Литвиненко («Свобода»), Ю.Матвійчук («Свобода»), Т.Паутова (позафракційна), М.Перепелиця («Рідне місто»), Д.Петров («Батьківщина»), О.Пінчук («Батьківщина»), О.Рагулін («СДП»), Д.Сенчакович («Самопоміч»), Т.Синяговський («Свобода»), Ю.Синяк («СДП»), А.Соколов («Батьківщина»), В.Соколовський («Рідне місто»), В. Харченко («Рідне місто»), О.ЧіріковаЗоріна («СДП»). Тож бачимо, як Удовіченко, Шамота та «Батьківщина» вміло йдуть стопами Мамая. І навіть перевершили свого попередника, проголосувавши ще й за те, щоб наділити начальника управління з питань містобудування та архітектури Миколу Шевельова правом одноосібно присвоювати адреси. Таке рішення викликає занепокоєння, адже до цього адреси присвоювались рішенням виконкому, і тепер це може призвести до зловживань на угоду «своїм».

Яскравим прикладом стала низка судових позовів до підприємців, які отримали адреси для МАФів за каденції Мамая, та їхнє скасування, крім торговельних точок, які належать Олегу Бєлоножку (голові фракції «Батьківщина»). Прикладом такого зловживання став павільйон на Івана Мазепи,4, який він оформив на свою матір. Обурює і той факт, що депутат Олег Бєлоножко запропонував внести змінити до регламенту виступів громадськості на початку сесії чи навіть зовсім винести їх після засідання. Адже, на його думку, це забирає у депутатів багато часу.

Виходить, що полтавцям остаточно хочуть закрити рота, щоб вони не змогли скаржитися на бездіяльність коаліції або окремих депутатів. Як це, наприклад, зробив голова Ради Полтавської міської організації ветеранів Євген Регент. Він звинуватив депутата Анатолія Клименка з «Батьківщини» в тому, що той хоче заробити дивіденди, зробити організацію ручною, щоб ветерани потім голосували за його політичну партію та керувати й фінансами організації. Сам же депутат вважає, що кошти, які виділяє громада на потреби ветеранів, ідуть комусь у кишеню. І планує припинити фінансування Полтавської міської організації ветеранів.