×

Шамота закупив респіратори у свого товариша по партії на 750 тис. грн

Поки в місті діють карантинні заходи і полтавців змушують лишатися вдома без роботи та копійчини, коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» продовжує збагачуватися за рахунок бюджетних коштів. Так, під шумок однопартійцю Шамоти Сергію Тупікіну без тендеру дозволили зробити поставку 15 тисяч респіраторів р по 50 грн за штуку.

31 березня управління з питань цивільного захисту Полтавської міської ради уклало договір з ТОВ «Фірма Айлант ЛТД» на поставку протиаерозольних респіраторів. Ця процедура за вже звичною традицією відбулася без конкурсу. За угодою 15 тисяч респіраторів придбають за 750 тис. грн.

За документами це протиаерозольні респіратори TFM 220 FFР2, які мають форму напівмаски з фільтрувального негорючого матеріалу. Їх віднор ф р у сять до середнього ступеня захисту. І справа знову ж таки на перший погляд благородна, якби не одне «але». Угоду за вже звичною схемою уклали без конкурсу. Тож місто переплатить за цей товар, збагативши Удовіченка, Шамоту та Бєлоножка із «Батьківщини».

І це при тому, що міський бюджет і так недоотримає кошти, адже в місті не працюють ринки, закриті ресторани та інші громадські заклади. Цікаво, адже ввівши в інтернеті запит на ціну респіраторів TFM 220 FFР2, відразу бачимо пропозицію від Prom.ua. За вказаний товар просять 40 грн при закупівлі від десяти тисяч одиниць. Виходить, що через Шамоту, Удовіченка та Бєлоножка з «Батьківщини» місто втратить мінімум 150 тис. грн за цією угодою із Сергієм Тупікіним.

У «Фейсбуку» полтавці масово висловлюють своє невдоволення щодо роботи цих керманичів. Наприклад, Ігор Литвиненко пише, що прямо і нагло крадуть гроші у людей на очах, а потім немає доріг, лікарень, шкіл тощо. А Любов Джигун під креслює, що Бог їх (коаліцію Шамоти, Удовіченка та Бєлоножка із «Батьківщини». – Авт.) за це покарає. І чим скоріше, тим краще. Також Олександр Кошельнік запитує, чому на такі дії немає реакції поліції та прокуратури?

Тож поки полтавці через карантин змушені сидіти вдома у безгрошів’ї, коаліція Удовіченка, Шамоти та «Батьківщини» продовжує дерибанити бюджет та наживатися на нашому з вами горі. Невже у цих політиків зовсім немає сорому та елементарної совісті…