×

Що думають полтавці про транспортні перевезення в місті?

Полтавка Марина Прокопенко не стримує свого обурення щодо бездіяльності управління ЖКГ та секретаря міськради, які на кожному кроці розповідали про те, що в Полтаві невдовзі закуплять новий транспорт: – Як можна так обманювати людей? Вони навіть тендер не змогли провести. Ще кілька днів – і зовсім похолодає. А перевізники у будь-який момент можуть знову страйкувати. І як тоді нам добиратися до роботи? Будемо знову ходити пішки. Це наче страшний сон. Інші міста в Україні таких проблем не мають. Якщо чиновники не справляються зі своїми обов’язками, то вони мають піти зі своїх посад. Натомість на їхнє місце прийдуть люди, які зможуть вирішити питання із транспортом.

Сергій Пономаренко також не задоволений транспортною ситуацією в місті та роботою управління ЖКГ: – Нині чуємо про те, що в міській раді секретар та його заступники отримують захмарні зарплати, ще й премії собі виписують. А в мене виникає запитання: за які заслуги вони це роблять? Адже тротуари та дороги в місті не робляться, транспортні перевезення надаються неякісні, особливо це стосується околиць міста, наприклад, селища Вороніна. Туди маршрутки можуть ходити, а можуть із легкістю сходити з рейсу. Мої знайомі часто ходять по три або й більше кілометрів додому, ще й у нічний час. Інші міста розвиваються, а Полтава із кожним днем занепадає. На це прикро дивитися. Вважаю, що кожен полтавець має замислитися над тим, чи потрібні нам такі господарники? Ці, що тепер, однозначно мають звільнити свої кабінети, бо вже показали свою нездатність розв’язувати навіть елементарні проблеми.

Студентка Марина Срібна з острахом чекає на холодну пору року. Каже: якщо нині можна і пройтися кілька кварталів додому, то взимку це стане справжнім випробуванням: – Певна, що перевізники зовсім скоро знову візьмуть нас за горло, будуть просити, щоб проїзд підняли до 8 грн. Але вважаю, що така сума завелика. І маршрутки та автобуси перебувають у жахливому стані, щоб платити такі гроші. У місті давно мала б бути достатня кількість комунального транспорту. Але ж, виявляється, краще відреставрувати фонтан за мільйони, ніж купити тролейбус чи автобус. Наші податки, які потім ідуть до бюджету, витрачають нерозумно. Ці чиновники роблять лише собі піар. Вони не думають про потреби людей. Спочатку треба вирішити нагальні питання, а вже потім робити все інше.