×

Що розповідають про місто історичні пам’ятки

Полтава – стародавнє українське місто, яке має давню і, напрочуд, доленосну, як у вітчизняних, так і в європейських масштабах історію. За сукупністю останньої, рівнем збереженості традиційного історичного середовища Полтава включена до Списку історичних населених місць України.

Будь-яка людина, якщо вона вважає себе патріотом, повинна знати історію своєї країни, свого народу і свого рідного міста. Недарма говориться – без минулого немає майбутнього.

Ми всі любимо Полтаву і хочемо, щоб наші діти пишалися містом, яке отримають від нас у спадщину.

Не існує жодної галузі науки, культури і мистецтва, яка б не була збагачена мудрістю і талантом наших земляків. Полтавський край – унікальна скарбниця національної духовності й культури. Витоки української літературної мови, класичної літератури, театру, образотворчого мистецтва беруть початок на благословенній полтавській землі. Не випадково Полтавщину називають духовним серцем України.

Культові пам’ятки Полтави – наше національне надбання і ми не маємо права ставитися до культурних та історичних пам’яток зі зневагою, занедбувати їх.

Бібліотекарі бібліотеки-філіалу №2 пропонують вашій увазі відео презентацію «Дивовижна моя Полтава!». Це лише мала частина того, що можна побачити в Полтаві. Тут багато інших визначних пам’яток, які не залишають байдужими.