×

ШОСС: студенти аграрної академії навчилися створювати проєкти та втілювати їх у життя

7 грудня у Полтавській державній аграрній академії відбувся одноденний інтенсив, спрямований на залучення студентів до роботи в студентській раді свого факультету та академії. Захід мав назву «Школа основ студентського самоврядування» та дав змогу понад півсотні вихованців закладу відкрити для себе нові можливості та спробувати себе у ролі студентів активістів.

На захід також завітав і колишній студент, а нині аспірант ПДАА, депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Він зазначив, що можливість брати участь у подібних заходах – це неоціненний шанс змінити власне життя на краще:

– Приємно бачити, що в аграрній академії щороку проводяться подібні заходи. Адже за результатами роботи рівень студентського самоврядування ПДАА найвищий у Полтаві. Окрім цього, багато хто з вихованців закладу нині досяг значних висот та представляє інтереси студентів як у нашому місті, так і на рівні всієї України. Тож вдячний адміністрації закладу за створення належних умов для розвитку студентів. Адже завдяки плідній співпраці студентського самоврядування та адміністрації закладу не створюються ширми, а плекаються справжні відносини, сповнені розуміння, підтримки та поваги.

А новообраний студентський мер Полтави та студентка ПДАА Анастасія Голос підкреслила, що завдяки таким заходам студенти вчаться лідерських якостей та формують стійку громадянську позицію:

– Свого часу захід ініціювало саме студентське самоврядування. Тож нині приємно бачити, що ця справа дієва та лише набирає обертів. Вважаю, що кращими за студентські роки в житті є лише студентські роки, проведені активним та свідомим учасником студентського життя. Саме цієї істини і покликана навчити студентів «Школа органів студентського самоврядування», оскільки завдяки отриманим знанням учасники навчаться проектувати та успішно втілювати в життя власні ініціативи саме за допомогою студентського самоврядування. Це, безумовно, дасть їм гарний старт у доросле життя та допоможе в подальшій самореалізації.

З нею згодна і начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Бабенко. Вона наголосила, що студентські роки мають сформувати у молоді професійні навички та особисті якості:

– Дуже приємно констатувати, що саме зі стін Полтавської аграрної академії вийшла найбільша кількість студмерів міста. Це багато про що свідчить та залишається безперечним показником якісної взаємодії між керівництвом закладу та студентством. Вдячна кожному, хто долучився та показав свою готовність узяти від студентського життя по максимуму. Адже сучасні реалії диктують такі умови, у яких найголовніше вміти вчитися. Тож активна участь у таких заходах не лише дозволяє використати всі можливості ВНЗ, але й підготувати себе до реалізації у професійному плані.

З самого ранку і до пізнього вечора учасники були задіяні у різноманітних локаціях та вчилися працювати в команді, виконуючи різноманітні завдання. Голова студентського самоврядування Полтавської державної аграрної академії Дмитро Томенко зауважив, що до заходу готувалися протягом трьох тижнів, намагаючись зробити матеріал змістовним, а процес навчання веселим:

– «Школа основ студентського самоврядування» проводиться у стінах академії увосьме. Протягом усього дня учасники отримували не лише теоретичні знання з тайм-менеджменту, лідерства, самореалізацій та написання проєктів, але й виконували практичні завдання з цих дисциплін. А вже на останок на них чекала грандіозна рольова гра, у якій відтворилися механізми функціонування органів студентського самоврядування. Завдяки цьому наші учасники, серед яких переважно першокурсники, більше дізналися про роботу органів студентського самоврядування та їх взаємодію з адміністрацією закладу. Сподіваюсь, що це допоможе зрозуміти, як завдяки такій потужній підтримці реалізувати свій потенціал студента, громадянина та особистості.