×

«Шило на мило»: у центрі Полтави придатну плитку замінюють на нову

У центральній частині Полтави управління ЖКГ почало ремонтувати тротуари, замінюючи придатну плитку на нову, а деінде на її місці кладуть асфальт. Полтавці ж не розуміють, навіщо це робиться. Адже в місті є більш нагальні проблеми, зокрема дороги та тротуари, які перебувають у вкрай жахливому стані.

Полтавка Лідія Хоменко не стримує свого обурення від безглуздої ініціативи ЖКГ:

У центрі більш-менш нормальна плитка, а її чомусь зривають. Своїми будівельними роботами лише заважають людям. Щоб пройти, мусимо перелазити через якісь мішки та виходити на проїжджу частину.

Сім’я Миколи Підвербного живе в будинку навпроти Полтавського академічного обласного театру ляльок понад 45 років. Чоловік каже, що стан тротуарів у цій частині міста їх повністю задовольняв:

Було гарно, комфортно й чисто. А тепер уже другий тиждень бруд, сміття та скрізь безлад. І чи встигнуть доробити цей ремонт до морозів? Чи не було на це літа?

Підтримує думку чоловіка й Анна Перепелиця:

Це більше схоже на безглузду витрату бюджетних коштів. Ніхто ніколи не скаржився на цей тротуар. Звідки влада взяла, що це потрібно, незрозуміло. Однак до думки полтавців ніхто не дослухається.

Студент Антон Козарець вважає, що ця заміна тротуарної плитки – марнотратство та окозамилювання:

– У такій ситуації виникає одне запитання: чиновникам із ЖКГ нікуди гроші діти? Ніби в Полтаві більше проблем немає. Краще б зробили дороги на околицях міста, де взагалі не знають, що таке тротуар.

Працівники, які займаються ремонтом тротуарів, на докори полтавців лише посміхаються та відводять очі. Мабуть, і самі не знають, навіщо проводити ці роботи.