×

Смерть 27-річного полтавця змусила Чепурка залатати ями на дорозі

Як ми вже писали,  10 травня в Київському районі Полтави трапилася смертельна ДТП, у якій загинув мотоцикліст. Подія відбулася близько 21.00 на вулиці Ковпака – на Супрунівському шляхопроводі, де протягом двох тижнів зволікали з розпочатими ремонтними роботами, наражаючи на небезпеку водіїв.

За інформацією поліції, мотоцикл потрапив у вибоїну, унаслідок чого водій втратив керування та впав на проїзну частину. Потім його відкинуло під зустрічний автомобіль. Зрештою від численних травм хлопець загинув на місці пригоди. Йому було всього 27 років.  За два тижні до трагедії на цьому шляхопроводі розпочали ямковий ремонт. Підрядник зняв дорожнє покриття, а покласти нове протягом цього часу так і не спромігся.

 Судячи з відео інтернет-спільноти PVP, в одну з тих ям, з яких стирчать конструкції мосту, і в’їхав на швидкості мотоцикліст перед тим, як врізатися в автомобіль. За даними порталу публічних фінансів Є-data, роботи там виконує улюблена фірма команди Удовіченка ТОВ «Асфер Груп», яка робить усе для міста, від збивання бурульок до ремонту доріг. На сьогодні фірма отримала оплату за поточний ремонт вулиці Ковпака у сумі 795 тис. грн. А загалом тільки за цей рік отримала за свої послуги від міста близько 20 млн грн.

На ранок після загибелі хлопця, у вихідний день, сталося диво. І на дорозі з вибоїнами, де ще не висохла кров, почали латати ями. Ви подумаєте, що в когось прокинулася совість? Зовсім ні. Просто довелося швидко знищувати сліди злочину посадовців міської ради. І вже скоро дорога на цьому відрізку шляхопроводу стала як нова. Але ж якою ціною? Постає запитання: скільки потрібно смертей, щоб дороги у нашому місті стали придатними для безпечного проїзду? І чи понесе кримінальну відповідальність за свою недбалість у виконанні посадових обов’язків заступник міського голови з питань ЖКГ з команди Удовіченка Олексій Чепурко?

Згадалося, як узимку 2019 року полтавці масово потерпали від падіння бурульок через недбалість того ж Чепурка. Підкреслимо, що поліція відкрила два кримінальні провадження за ч.2 ст.367 ККУ (службова недбалість) щодо травмування маленької дівчинки біля зупинки «Площа Зигіна» на вулиці Соборності та загибель літнього чоловіка на вулиці Гребінки, 24-В.

Правоохоронці припустили, що комунальники допустили службову недбалість у знятті льодяних бурульок і брил із дахів будинків. Крім того, відкрили провадження (яке об’єднали з вищезазначеними) щодо порушення з боку підрядників, що ремонтували дах, з якого брила смертельно травмувала літнього полтавця.

Ремонтом покрівлі вказаного будинку займався колишній депутат Подільської райради від партії Мамая «Совість України» Микола Сіровський. Слідчі вилучили всю необхідну документацію з ЖЕО №2: посадові інструкції, відомості про виконавця робіт з облаштування покрівлі тощо. Однак до цього часу ніхто з посадовців так і не поніс кримінальної відповідальності за свою професійну недбалість, яка призвела до смертей та травмування полтавців. Полтавці вкотре побачили, як коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» по-господарськи керує містом та гідно наслідує Мамая.