×

Сморід, гризуни та грибок не дають нормально жити мешканцям багатоповерхівки

Мешканці будинку на Кучеренка,10, поскаржилися, що їхню багатоповерхівку за багато років ніхто не ремонтував. Підвальні труби у вкрай жахливому стані, у будинку всюди відчувається неприємний запах, проявився грибок та ще й почали надокучати гризуни.

У цій багатоповерхівці живуть переважно пенсіонери, які зазначають, що за власні кошти не в змозі ремонтувати будинок. Вони неодноразово зверталися по допомогу до керівництва міста, заступника міського голови з ЖКГ із команди Олександра Удовіченка Олексія Чепурка та до секретаря міськради із СДП Олександра Шамоти, але постійно отримують від них відмови. За словами мешканки будинку Катерини, бездіяльність влади вже дійшла до того, що людям уривається терпець:


– Нам набридло це свавілля. Наприклад, за трубу каналізації, яку виводили на вулицю до колодязя, змусили заплатити 2 тис. грн. Платили за те, що хлопці викопали яму та зробили поточний ремонт. Куди не кинься, скрізь треба платити. А грошей і так немає.

А Олександр (прізвища теж не називає з відомих причин) підкреслив, що в підвалі щороку стається прорив каналізаційних труб і саме це завдає найбільшого клопоту, бо вся система вже зношена та потребує капітального ремонту. Сусід теж нарікає на бездіяльність управління ЖКГ:

– Дуже прикро, що наша влада так ставиться до господарчих питань. Усюди не поміняні труби, у під’їзді грибок. Ми дихаємо цим смородом, але на це ніхто не звертає уваги. Чиновникам байдуже, бо живуть за містом біля річки у своїх маєтках. І в них усе добре, а в нас, як бачите, усе інакше.

Мешканці будинку сподіваються, що достукаються до міської влади та ЖКГ і ті нарешті замінять труби, бо жити в такому смороді неможливо.