×

Сьогодні 02.02.2020 – магічний день: дзеркальна дата тисячоліття

На думку фахівців, «двійка» взагалі є одним з найсильніших чисел. Тому її енергетику можна направити собі на благо.

Друге лютого 2020 року – 02.02.2020 за словами нумерологів, воістину вважається магічним днем для всіх жінок. Таке поєднання цифр випадає раз в тисячоліття, тому не пропустіть нагоду скористатися магією чисел і змінити життя на краще.

2 лютого буде насичено енергією Юпітера. Це сильний день і для чоловіків, але саме жінкам буде дарована можливість творити чудеса. Головне – скористатися моментом і провести його правильно.

2 лютого – день дзеркальної дати

Це буде не просто дзеркальна дата, а 02.02.2020. Тобто вона буде дзеркальна як для місяця і дня, так і щодо року, що зустрічається вкрай рідко. Наступного разу подібна подія відбудеться тільки 12.12.2121, тобто лише через сотню років. Його рідкість визначає його силу. В такий день можуть відбуватися дивні події. Двійка означає, що день варто провести в пошуках себе, нових захоплень, нових знайомств. Це час перевизначення людських якостей, переосмислення всього сущого.

У такі дні не можна сидіти склавши руки, особливо якщо в голову прийде яскрава ідея або думка, що вимагає втілення в життя. Велика удача може очікувати творчих особистостей, а також представників професій, пов’язаних з продажами, фінансовою активністю, інтелектуальною діяльністю.

Як правильно провести цей день?

В першу чергу 2 лютого слід загадувати бажання, мріяти, візуалізувати і деталізувати. Уявляйте їх справдженими, занурюйтесь в свої відчуття, отримуйте задоволення від них.

Обов’язково вибачте кривдників і відпустіть людей, які хочуть піти. Вам зараз не потрібно нічого зайвого. Поставте себе на чільне місце – зараз важливіше нікого немає.

Відпустіть весь негатив. Будьте щирі у своїх намірах: прощення має йти від душі.

У цей день ні в якому разі не можна вдаватися до заздрості, лаятися і змагатися. Допомагайте, підтримуйте, творите і даруєте добро. Якщо це вище ваших сил – йдіть, уникайте, не втручайтеся. 02.02.2020 може стати відправною точкою нового життя!

За матеріалами lenta.ua