×

Сьогодні в Україні вперше відзначається День сержанта

«Важливість сержантського корпусу сьогодні є очевидною, пише полковник Сергій Попко. На початку війни, яку з 2014 року Російська Федерація веде проти України, саме сержанти заповнили дефіцит офіцерів на посадах командирів взводів і рот, що суттєво вплинуло на загальну ситуацію на фронті.
Сьогодні сержант є справжньою зв’язуючою ланкою у ланцюжку між командиром, який ставить завдання, і солдатами, які повинні завдання виконувати. Сержант командує підрозділом, стежить за дисципліною, навчає солдатів за принципом: «слідуй за мною, роби, як я».
Професійний сержантський корпус має стати одним із генераторів багатьох рушійних процесів та змін у Збройних Силах України.
У Кодексі сержанта Збройних Сил України визначений девіз сержанта – честь, відповідальність, професіоналізм. Для мене великою честю було служити та воювати разом зі справжніми сержантами, зокрема з Олександром Косинським, Сергієм Журавлем та багатьма іншими».

Вітаємо всіх, хто входить до складу сержантського корпусу Збройних Сил України, ваших рідних і близьких, з професійним святом. Бажаємо здоров’я і щастя, сил і наснаги, професійних успіхів і миру в Україні після нашої Перемоги!!!