×

Соціальний проєкт від ГО Художників Пектораль та ZELO для дітей внутрішньо переміщених осіб

У цей непростий час у Вас з’явилась можливість не тільки вберегти дітей від згубного контенту ТБ та Інтернету, але розвинути в них кращі якості: можливість бачити та цінувати прекрасне, мислити оригінально та нелінійно, знаходити розв’язки нетипових задач, опановувати кращі зразки сучасної світової культури. Ініціатива Арт-центру ZELO та Громадської організації “Художників “Пектораль”.

Отже, це не просто уроки малювання, а цікаві інтерактивні заняття, на яких Ваша дитина:

дізнаватиметься нове про митців сучасності.

дізнається що таке арт-ринок, естімейт, лот, ліцитатор, а також: муштабель, лесування, імпасто, а ще: редімейд, пуантилізм, фовізм та багато такого сленгу, про який Ви, погодьтеся, будете перепитувати)))

братиме участь у квестах.

вчитиметься відрізняти мистецтво від імітації, розумітиме чому каракулі Сая Твомблі коштують дорожче картин Айвазовського.

навчиться використовувати, поєднувати різні матеріали та експериментувати з ними.

створить багато чудових творів мистецтва у різних техніках: олівець, пастель, акварель, гуаш, інсталяція, перфоманс.

на власні очі бачитиме успішних діячів мистецтва, їх роботу, творчість, стиль мислення успішної людини з позитивним світоглядом.

все це в колі собі подібних у затишній атмосфері онлайн занять чи Арт-центру під класичну музику.

Проєкт адаптований для дітей 7-14 років. Участь старших дітей обговорюється додатково.

Для дітей внутрішньо-переміщених осіб заняття є абсолютно БЕЗКОШТОВНИМИ. Умови творчої праці створюються за рахунок фонду Громадської організації “Художників “Пектораль”. 

Для участі Ваших діточок у заняттях з естетичного виховання Вам необхідно лише зареєструватися➡ https://forms.gle/Y9dWzLJeCyxcQjQH8 

Заняття починаються з 21.03.22. Розклад занять ви можете сформувати для себе у реєстраційній формі, а також дізнатися всю детальну інформацію.