×

Спортивних забіг «Полтавська ніч 2021»

В Полтавській міській раді, 7 вересня, під керівництвом першого заступника міського голови Валерія Пархоменка відбулась чергова робоча нарада щодо організації та проведення спортивно-масового заходу бігового клубу «Running club» – «Полтавська ніч 2021».

На нараді був також присутній заступник міського голови з питань експлуатації та розвитку міського господарства Євген Ричка, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних організацій, які будуть задіяні в організації та проведенні спортивного заходу.

Під час наради обговорили усі підготовчі моменти проведення забігу, який відбудеться у Полтаві уже цієї суботи, 11 вересня, за підтримки міського голови Олександра Мамая.

Місце проведення забігу – проспект Першотравневий, маршрут – від пам’ятника Олексію Келіну до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Час проведення спортивного заходу – з 18.00 до 23.00. Старт забігу розпочнеться о 20.00.

Крім цього, на маршруті проведення фанового забігу «Полтавська Ніч» буде обмежено рух транспорту 11 вересня 2021 року з 14:00 до 23:30 на проспекті Першотравневому (від пам’ятника Олексію Келіну до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»).