×

Стали відомі фіналісти конкурсу «Студентський голос – 2019»

23 жовтня в resto-club «Podium» відбулися змагання в батлах учасників конкурсу «Студентський голос – 2019». За результатами виступів журі обрало десять найкращих голосів міста Полтави.

До цього етапу учасники готувалися в дуетах. Хтось швидко обрав пісню, а хтось шукав компроміс. Студентка Полтавського університету економіки і торгівлі Анна Йосипенко за три 2 дні до виступу дізналася, що буде співати одна:

– Разом з моєю партнеркою ми швидко знайшли спільну мову. Через схожість у виконанні та тембру голосу пісню обрали швидко. Однак вона захворіла. Тож організатори конкурсу мені сказали, що співатиму одна. Вважаю, що завдяки вірі в свої сили я пройшла далі. Також дуже вдячна за підтримку своїм друзям.

Журі обирали найкращі голоси довго. Студентський мер Сергій Шабельник зауважив, що учасники старанно готувалися до виступів:

Співали деякі дуети, ніби в унісон. Це доводить гарний рівень підготовки вокалістів. Виконували як зарубіжні ліричні пісні , так і українські народні.

Учасники, що не пройшли далі засмутилися, але пообіцяли повернутися наступного року. Своїми враження ділиться Валерій Приходько, який до цього етапу співав зі своїм рок-гуртом:

– Це була гідна поразка. В мене з’явився стимул працювати ще більше. Тепер додам до репертуару пісні інших жанрів. Хочу розвиватися як сольний виконавець.

Далі на конкурсантів чекає довгоочікуваний фінал, який відбудеться 5 листопада в concert hall «Villa Крокодила».