×

Стали відомі фіналісти полтавської Ліги сміху

26 вересня у міському Будинку культури відбулося яскраве гумористичне дійство – півфінал полтавської Студентської Ліги сміху. У ньому вісім команд доводили глядачам та журі, що саме вони гідні продовжити змагання у фіналі.

Організаторами заходу виступили управління у справах сім`ї, молоді та спорту міськвиконкому та учасник команди Ліги сміху «Fazzers» Іван Ксенжук. Саме він розповів, як відбувалась підготовка до півфіналу:

– Розпочався етап, у якому кожна команда отримала свою тему. Цього року обрали різні жанри кіно: мелодрама, бойовик, детектив, спорт, пригоди та жахи. Глядачам, тренерам було цікаво слідкувати за реакціями та емоціями не тільки журі, а й самих учасників. Тож бажаю всім командам подальшого успіху.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому з команди Андрія Матковського Олена Бабенко додала, що Ліга сміху – це чудова платформа для розвитку молодих талантів, гумору в нашому місті. Тому управління завжди готове підтримати молодіжні ініціативи.

Олександр Глазов

Активно до організації долучився депутат полтавської міської ради Олександр Глазов, який підкреслив, що Полтавська область багата на талановитих людей:

– Ми підтримуємо ініціативу Студентської Ліги сміху в Полтаві для того, щоб наша креативна молодь розвивалась. Полтавці вписують свої імена в історію України. Як приклад: наш земляк, народний депутат Андрій Боблях, який ще весною разом з учасниками стояв на цій сцені. А також чемпіон Європи Олександр Хижняк.

Ведучим півфіналу став учасник команди віце-чемпіонів Ліги сміху 2017 року «Отдыхаем вместе» Дмитро Зелінський. А головним редактором – капітан команди віце-чемпіонів Ліги сміху – 2018 «Гостинница 72» Денис Ловчев, який протягом усіх виступів хвилювався та підтримував кожну команду. З його словами, головне не тільки написання жарту, але й те, як правильно його сказати, показати та донести до глядача:

Дмитро Зелінський

 – Для мене все життя – це гумор. І дуже важливо підказати командам не тільки те, що їм потрібно говорити, а й як правильно це зробити, який мати вигляд у цей момент.

Зірковими тренерами проекту стали Наталія Май, Олександр Лазарєв, Павло Журавльов, Владислав Стеблівський та Костянтин Ізюмов. Деякі з них готували до виступу по дві команди.

– Усі команди різні, харизматичні та цікаві. Складно сказати, яка переможе. Це залежить саме від їхніх виступів, –  зауважила Наталія Май. А учасник її команди «Права палочка Twix» Михайло Харламов додав, що готували жанр фільму детектив:

– Ну як і в справжніх детективах ми будемо шукати дона мафії, роль якого зіграє наш чарівний тренер. Сюжет з інтригою, гострий гумор і найспівочіший голос Полтави допоможе нам пройти в фінал.

Як відбувалася підготовка команди «Восьма нота» до півфіналу, розповів її учасник Олександр Шиков:

– Нам обрали мелодраму, і над цим наша команда точно знає, як жартувати, – маємо жарти щодо повернення «зниклого» безвісти тренера. Розкрили і зворушливий сюжет заміни ведучого нашого фестивалю. Також вражали якісним гумором, колоритними костюмами та, звичайно, гарним музичним супроводом.

Найвищі бали отримали «Восьма нота» та «Сторона защиты». Інші команди «Права палочка Twix», «Без проблем», «Збірна механіків», «Приятное времяпровождение» змагалися в батлі. Після нього за рішенням одного з членів журі, Олександра Лазарєва, до фіналу полтавської Студентської Ліги сміху не пройшли дві команди, а саме «ЛСД» та «Даже не пытайся».

За словами організаторів, фінал гумористичного змагання відбудеться вже в кінці листопада.