×

Стали відомі подробиці смерті 6-місячного хлопчика у Лубенському районі

Як ми вже повідомляли, 4 листопада у с. Вовчик Лубенського району трапився жахливий випадок: п’яний 21-річний батько убив 6-місячного сина.

Нині прокуратура Полтавської області розпочала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом смерті хлопчика. Там повідомили і деякі подробиці цього жахливого випадку, які «випливли» внаслідок допиту батьків загиблої дитини.

Так, за словами 21-річного батька, він того дня святкував день народження друга. Повернувшись додому, почув, що син плаче. Щоб заспокоїти, взяв його на руки, але не втримав і впустив на підлогу. Потім підняв дитину і поклав на крісло. Що було далі, не пам’ятає…

А де ж була мати? Виявляється, 20-річна жінка «не поралася по господарству», як повідомлялося раніше, а побігла у цей час… забрати автомобіль, який чоловік не зміг завести і залишив біля сільського магазину. Коли повернулася додому, побачила, що чоловік спить на ліжку, а дитина лежить у колясці. Обличчя сина було синє, тож вона одразу покликала фельдшера, який констатував смерть малюка.

Під час попереднього огляду тіла хлопчика експертом виявлено засохлу кров під носом та численні синці на обличчі. Відомості про даний факт внесені до ЄРДР за п. 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство малолітньої дитини) КК України. Батько хлопчика затриманий в порядку ст. 208 КПК України. За процесуального керівництва Лубенської місцевої прокуратури у кримінальному провадженні правоохоронці проводять першочергові слідчі дії та встановлюють усі обставини.