×

Старі схеми Мамая: Шамота й Удовіченко намагалися продати автовокзал на Зіньківській, але Сергій Каплін не дав цього зробити

Цього тижня в міській раді планувався «великий розпродаж»: Шамоті й Удовіченку потрібні гроші, щоб відбілити корумповану репутацію і створювати сітку під вибори. Шамота й Удовіченко сіли на старі схеми Мамая і влаштовують розпродаж та грабунок міста за «інструкціями красівого». Докази? Будь ласка, земельні афери, які вони збиралися прокрутити на наступній сесії. Проте після публікацій у ЗМІ і звернень до правоохоронців, погроз акціями протесту вони зняли ці питання з порядку денного сесії.

Афера №1. Шамота, Удовіченко, «Батьківщина» планували віддати комерсантам ділянки під забудову на перехресті вулиць Шевченка та Ватутіна, Раїси Кириченко та Остапа Вишні.

Як і півроку тому, і на цьому тижні ми не дали їм цього зробити. Перша ділянка – між кафе «Мюнхен» і офісом охоронної фірми «Антарес». Друга ділянка – біля заводу «Лтава». Нагадаю, у першому випадку немає згоди людей на вирубку скверу, збільшення навантаження на каналізацію, забудова наступатиме на червону лінію і тротуари. У другому, біля заводу «Лтава», знову каналізація, скарги громадян приватного сектору та сусідніх багатоповерхівок.

Тож будинки, приєднані до непридатних мереж та не обладнані паркінгами, захлинатимуться від автомобілів та викидів газів, інженерні та електричні мережі тріщатимуть по швах. Діти будуть у небезпеці від жахливого загазовування та інтенсивного руху. Шамота та Удовіченко отримають мільйонні відкати від забудовників, їм плювати на вас та на дітей.

До речі, аби приховати розгляд питання від громадськості, шайка Шамоти та Удовіченка перекинула розгляд з містобудівної комісії до земельної.

Афера №2. Шамота, Удовіченко, «Батьківщина» хотіли продати 1,4 га землі та допомогти «Полтаватрансбуду» знищити автовокзал на вулиці Зіньківській та розігнати ринок.

Автовокзал на Зіньківській було побудовано як умова дозволу зведення ТРЦ «Київ», щоб розвантажити центр від напливу пасажирів. Там же і ринок. Куди подінуть працівників і підприємців, невідомо. Каналізаційні мережі не витримають навантаження. ТРЦ «Київ» після дивної пожежі продав весь цей комплекс «Полтаватрансбуду». І це під мовчання та згоду Шамоти й Удовіченка. Схему вони планували заздалегідь: ролі розписані, одні «газують», інші мовчать.

А тепер «Полтаватрансбуд», Шамота, Удовіченко, «Батьківщина» фіналізують цю аферу. Вони збиралися винести на розгляд сесії питання зміни цільового призначення цих 1,4 га і дозволити там будувати багатоповерхівки. «Полтаватрансбуд» планувало збудувати на головах людей кілька будинків, знищити всі мережі під та над землею, адже вони не розраховані ще на кілька додаткових будинків. З документів зрозуміло: «Полтаватрансбуд» не збирається будувати там школу та дитсадок. Так, до речі, роблять інші забудовники в інших містах. Урешті-решт Шамота, Удовіченко, «Батьківщина» отримають мільйони відкатів і квартири, місця під бізнес для родичів. А вас зобов’яжуть заплатити за будівництво школи і дитсадка, як у випадку з 9-ю школою.

Цього тижня на Київському шосе відновилося фекальне озеро з нечистот. Люди задихаються від смороду. Причина у перенавантаженні каналізаційного колектора. Те саме може статися у разі будівництва нових багатоповерхівок без ремонту комунікаційних мереж. Чому мережі у такому стані? Їх довів до ручки Удовіченко, який 20 років керував областю. Чому їх не передають Полтаві? Бо їх доять депутати облради Удовіченка та партії Шамоти. Восени полтавці змінять владу у місті та області. І ми заберемо мережі у комунальну власність міста та залучимо інвестиції, як це роблять у таких містах, як Кропивницький, Вінниця та Львів, зробимо капремонт та знизимо тарифи.

Але ми ніколи не складемо руки і будемо далі боротися. І вже вдруге відбиваємо спробу «віджати» власність громади цими оскаженілими ненаситними корумпованими гієнами. Ми звертаємо увагу правоохоронців (НАБУ, ДБР, СБУ, прокуратури) і направляємо відповідні звернення депутатів та громадськості. Полтавці, назріла потреба піднімати людей, аби зберегти місто від розпродажу. Тому я оперативно планую відвідати кожен двір і мобілізувати людей на захист міста. Зустрічі вже почалися. Приєднуйтесь! Мій номер – 067-540-70-96