×

Стартувала конкурсна процедура відкритого архітектурного конкурсу на спорудження в Полтаві пам’ятника Симону Петлюрі

26 квітня 2021 року розпочалася конкурсна процедура відкритого архітектурного конкурсу на спорудження в м. Полтава пам’ятника українському державному, військовому та політичному діячу, Голові Директорії, Головному отаману військ Української Народної Республіки Симону Петлюрі.

Відповідно до Програми Конкурсу з 26 по 28 квітня відбудеться доставка конкурсних проєктів на участь у Конкурсі. 30 квітня проведуть 1-ше засідання журі Конкурсу. З 03 травня по 24 травня ‒ оприлюднення конкурсних проєктів на офіційних сайтах організаторів та замовника Конкурсу:

на офіційному сайті Полтавської обласної державної адміністрації:

на офіційному сайті Полтавської міської ради:

в соціальних мережах:

на офіційному сайті Національної Спілки архітекторів України:

на офіційному сайті Національної Спілки художників України:

на офіційному сайті Українського інституту національної пам’яті:

Із 25 по 27 травня відбудеться підбиття підсумків онлайн-голосування. 28 травня – 2-ге засідання журі Конкурсу, визначаться переможці. 31 травня ‒ оприлюднення підсумків Конкурсу.

Відповідно до чинного законодавства Конкурс вважається таким, що відбувся, якщо на нього подано не менше трьох конкурсних проєктів, з яких хоча б одному журі вважає за можливе присудити премію.

Наразі замовник Конкурсу вже отримав два конкурсні проєкти.

Принагідно повідомляємо, що конкурсні проєкти приймає до розгляду відповідальний секретар Конкурсу за адресою: 36014, м.Полтава, вул. Соборності, 45, к. 215, Управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської обласної державної адміністрації, Ільїна Антоніна Олександрівна, тел. (+38 0532) 60 44 18,  (+380)506005658, е-mail: ploblarch@adm-pl.gov.uaarh-mk@adm-pl.gov.ua.