×

Стартував конкурс з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Як повідомляють на сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, відбір триватиме по 30 березня 2020 року. Участь у конкурсі можуть брати адвокати, відомості про яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України.

Щоб долучитися адвокатам необхідно пройти декілька різних етапів відбору, які можна переглянути в інфографіці:

Етапи XII конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (Джерело - contest.legalaid.gov.ua)

Тож, перш за все, учасники мають зареєструватися до 23 лютого, на веб-сторінці, де заповнити онлайн анкету, біографічну довідку та надати необхідні документи.

Відібраних учасників запросять на дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», який триватиме з 27 лютого до 9 березня 2020 року. Адвокатам буде необхідно ознайомившись з його матеріалами та скласти перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично.

А протягом 16 – 19 березня вже будуть  проведені індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги. Конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково.

Окрім того, з 11 по 13 березня 2020 року конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами копії документів, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосовання до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів.