×

Стіни одного з полтавських будинків тримаються на залізних прутах та обіцянках влади

Мешканці триповерхового будинку №33 на вулиці Стрітенськійвтомилися від порожніх балачок влади. Уже кілька років поспіль вони штурмують управління ЖКГ та інші міські інстанції, аби домогтися капітального ремонту власного будинку. Адже нині він просто розсипається на шматки і йде суцільними тріщинами в стінах. Тож, аби привернути увагу до своєї проблеми, полтавці звернулися до редакції «ПВ».

ПолтавкаСофія Шпікапроживає у квартирі аварійного будинку разом з чоловіком Олександром. На їхні чисельні звернення управління ЖКГ не реагує:

– Будинок зведений ще в 1965 році. Останнім часом він почавшвидкими темпами розвалюватися та просідати, стіни й плиткапотріскалися,і ми вимушені самотужки це все лагодити. Така сама ситуація і в під’їзді, тож ми скидаємося коштами, щоб хоч якось зарадити ситуації.

Проте вона додає, що з кожним роком ремонтні роботи все дорожчають і, проживаючи у будинку, пенсіонери не можуть зібрати необхідну суму:

– Неодноразово зверталися до місцевої влади та відповідних інстанцій. Усе докладно розказували та показували, але нам шлють лише відписки, відкладаючи нашу проблему «на потім».

Сусід Софії Шпіки Валерій Курнаков зауважив, що через постійні проблеми з будівлею багато людей відмовляється тут жити. Щодо очікуваної допомоги, то чоловік налаштованийукрай скептично та вважає, що проблеми полтавців управління ЖКГ взагалі не турбують.

Проте мешканці будинку сподіваються, що, привернувши увагу громадськості,їм вдасться достукатися до міської влади та домогтися певних покращень умов життя. Адже кожен хоче жити в нормальних та придатних для цього умовах.