×

Студенти-УАЛівці з Полтави привітали військових з новорічними святами

У межах акції «Миколай для воїна» створили 450 новорічних пряників, які відвезли захисникам/цям на схід України.

Поїздка студентів та студенток полтавського осередку Української академії лідерства відбулася у неділю, 22 грудня. Вони повезли в Авдіївку 450 святкових пряників, 30 ялинок, 60 кейк-попсів (міні-тортики на паличці у формі чупа-чупс), 50 іграшок та 100 паперових листів.

Спеціально для бійців молодь виконала колядки та українські патріотичні пісня. Як розповіла студентка міського осередку УАЛу Вікторія Смоляр, поїздка до Авдіївки була важлива не тільки для захисників, а й для самих студентів:

-Ми дарували коробки з листами і печивом, співали для них колядки. Вони були вражені і щасливі як діти з того, що ми приїхали. Ми були в першій окремій штурмовій бригаді і вони були дуже раді і чекали на нас. Сьогодні нам написали, що вони провели рефлексію і бійці сказали, що ми їх зарядили емоціями.

Полтавські студенти побували в Авдіївці

Фото: Полтавські студенти побували в Авдіївці

Кошти, на подарунки для бійців, УАЛівці збирали у Полтаві за допомогою фандрейзингу. Солодощі також виготовляли студенти й студентки на майстер-класах з жителями міста. Юлія Сингаївська, яка навчається у полтавському осередку УАЛу говорить, що за допомогою акції «Миколай для воїна» їм вдалося підтримати захисників і привітати їх зі святами:

-Важливо підтримувати наших бійців, бо часто ми не розуміємо, що там триває війна. Перемир’я немає, там стріляють і це жахливо. Ми маємо допомагати людям, які боронять державу. Ми намагалися максимально передати атмосферу затишку і родини і нам це вдалося.

Створені полтавцями святкові пряники відвезли бійцям в Авдіївку

Студенти УАЛу у Полтаві ще планують повернутися до Авдіївки після Різдва. Згодом, у Харкові відбудеться фестиваль вертепів після якого молодь знову поїде в Авдіївку.