×

Свято наближається: як допомогти нужденним та стати Таємним Сантою

В Україні стартувала благодійна різдвяна акція у межах якої можна стати Таємним Сантою і долучитися до створення свята для незахищених людей.

Спільнота «Молодь за мир» з однодумцями щорічно влаштовує святкові обіди для бездомних і бідних, для літніх у будинках престарілих, бідних сімей на Закарпатті та дітей із дитячих будинків сімейного типу.

Уже традиційно вони організовують акцію, що дає можливість українцям відчути себе справжнім Сантою. Для цього потрібно зареєструватися у гугл-формі. Через 1-3 дні вам надішлють інформацію про людину. Для якої ви можете зробити подарунок. Після того, як ви підготуєте пакунок, його можна надіслати спільноті й на Різдвяному обіді 25 грудня або 7 січня адресат отримає ваш сюрприз.

Аби стати Таємним Сантою, потрібно:

  • заповнити анкету;
  • перевірити пошту, куди мають надіслати лист з профайлом дорослого або дитини. Там буде ім’я, вік та інформація про ідеальний подарунок.
  • що і скільки дарувати – на ваш розсуд. Якщо потрібно буде, організатори доукомплектують подарунок.
  • передати подарунок спільноті. Його можна буде принести в офіс у певні дні (Київ) або переслати «Новою Поштою». Контакти та дати будуть у листі.

Важливо, що у деяких профайлах немає імен, натомість написано «Бездомний чоловік» чи, «Дитина з бідної сім’ї, 8 років». Як повідомили організатори, це допомагає нам зібрати подарунки для усіх, хто буде на святах, оскільки не завжди можливо заздалегідь знати всі імена.

Ба більше, ви можете стати Таємним Сантою не збираючи подарунок, а сплативши за різдвяний обід для людини. Він коштує 175 гривень. Для цього потрібно зареєструватися у гугл-формі, обрати «Подарувати обід» і згодом вам надішлють інформацію про людину, для якої ви можете створити свято