×

Свідоме зниження енергоспоживання значно допоможе скоротити тривалість аварійних відключень, – Герман Галущенко

Українці масово відгукнулись на заклик добровільно скоротити енергоспоживання. Про це написав Міністр енергетики Герман Галущенко на своїй facebook-сторінці.

«Українці, ви – неймовірні! Вчора ми отримали від вас масовий відгук на публічне звернення влади з проханням допомогти знизити навантаження на енергосистему і зменшити побутове споживання електроенергії ввечері. Так, наприклад, лише Рівненська та Київська області з містом Києвом вчора ввечері добровільно зменшили споживання на близько 10-11%», – зазначив Міністр.

Він зауважив, що ракетний удар по енергосистемі 10 жовтня – вже другий за осінь. Перша спроба відбулась місяць тому, 11 вересня. Тоді за 4,5 години було відновлено енергопостачання майже всім постраждалим споживачам. 

«Вчорашня атака була значно потужніша. Наразі ще є відключені споживачі у Сумський, Тернопільській областях. Водночас повністю відновлено електропостачання, що припинялось через вчорашні обстріли, в Києві, у Хмельницькій, Дніпропетровській, Київській, Житомирській, Львівській, Полтавській, Черкаській областях», – вказується у пості.

Проте сьогодні росіяни продовжують обстріли енергетичних об’єктів і інфраструктури.

Міністр подякував громадянам за розуміння і готовність чекати відновлення електропостачання, а також за добровільне зменшення енергоспоживання.