×

Ситуація на західному кордоні України

За минулу добу, 4 березня, державний кордон України на західній ділянці перетнули понад 118 тисяч осіб та більше 13,5 тисяч транспортних засобів. Дані показники свідчать про збільшення пасажиропотоку, відносно 3 березня, приблизно на 30 тисяч осіб!

За кордон вибули понад 104 тисячі осіб, до України прибуло понад 14 тисяч людей.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: більшість подорожуючих обирають для перетину кордону з ЄС пункти пропуску на польській ділянці – ними скористалися близько 90 тисяч осіб, з яких 82 тисячі, які покинули територію України.

РЕКОМЕНДУЄМО задля швидшого перетину кордону скористатися пунктами перетину на кордоні з Угорщиною, вони наразі найменш завантажені (майже порожні), а також зі Словаччиною та Молдовою.

НАГАДУЄМО, що усі пункти пропуску на західному кордоні працюють у цілодобовому режимі. Їх завантаженість кожні три години висвітлюється на сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, щоб громадяни мали змогу самі обирати найменш заповнені пункти пропуску. Прикордонники України, а також наші закордонні колеги докладають усіх можливих зусиль щодо пришвидшення оформлення осіб на виїзд з України.

До України минулої доби повернулися понад 11 тисяч українців. ДЯКУЄМО співвітчизникам, які повернулися на Батьківщину у складний для неї час!

Наразі одним з основних завдань для прикордонників та митників є оформлення гуманітарної допомоги для українського населення та нашої армії. Прикордонники Західного регіонального управління забезпечили пропуск понад восьмиста вантажів гуманітарної допомоги https://cutt.ly/UAl9UCP

ПРОСИМО усіх громадян на кордоні дотримуватися правопорядку, черговості та норм моралі під час перетину кордону і не пропонувати прикордонникам хабарі за позачерговий або незаконний перетин кордону!

Державна прикордонна служба України