×

Ті, хто підкорили темряву…

Інклюзивний концертний проект «Відчинилося життя» вперше у Полтаві!

1 жовтня 2019 року о 18:00 в Полтавському міському Будинку культури відбудеться прем’єрний показ концерту «Відчинилося життя». Проект не має аналогів у інших країнах Європи і в Україні. У чому секрет його складності та унікальності? Виступ оркестру з незрячими солістами є вкрай складним через їх фізичну неспроможність бачити диригентську паличку і, відповідно, вказівки диригента. Заньківчани знайшли алгоритм розв’язання цієї проблеми, зумівши робочий накал і адреналін трансформувати в експресію та емоційне задоволення. Саме тому оркестр Заньківчан першим (і поки єдиним!) погодився на сміливий та іноваційний експеримент під назвою «Відчинилося життя», 11 років поспіль засобами мистецтва об’єднуючи всю Україну і приваблюючи виконавців з-за кордону.

У супроводі естрадно-симфонічного оркестру Львівського національного театру ім. М. Заньковецької під диригуванням Богдана Мочурада виступлять незрячі виконавці з різних куточків України (Львів, Тернопіль, Мукачево, Полтава, Рівне та ін.), а також імениті артисти і музиканти. Особливий гість проекту – переможниця ТВ-конкурсу «Україна має талант!» незряча полтавчанка Олена Ковтун. Серед учасників проекту – троє дітей віком від 10 років, талановита львів’янка Галина Джала, чоловічий дует з Тернополя та ін.

У програмі концерту – європейські та українські хіти, фольклорні та джазові твори, інструментальна музика, популярні академічні твори. Позитивні емоції, гарний настрій і драйв гарантовані!

Вхід вільний (запрошення можна отримати у касі Полтавського міського Будинку культури)!