×

Тільки Андрій Матковський разом з «Полтаватеплоенерго» забезпечать зниження тарифів

22 жовтня в Полтаві має розпочатися опалювальний сезон. Через стрімке погіршення погодних умов та зниження середньодобової температури комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» розглянуло пропозицію щодо початку опалювального сезону вже цього тижня.

З цієї нагоди керівник обласного комунального виробничого підприємства «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко скликав збори колективу, де обговорив найбільш нагальні проблеми галузі та наголосив, що «Полтаватеплоенерго» вчасно підготувалося до холодів.

Під час робочої зустрічі Олександр Олексенко виступив із заявою про підтримку кандидата на посаду міського голови Андрія Матковського та команди «Батьківщини». Він зазначив, що лише завдяки Андрію Матковському «Полтаватеплоенерго» зможе нарешті отримати гідне фінансування з бюджетів і області, і міста:

– Найбільшою проблемою нашого підприємства залишається вкрай низьке фінансування з боку області та майже відсутнє з боку міста. Через бюрократичні тонкощі та небажання нинішньої міської верхівки знаходити шляхи розв’язання цієї проблеми підприємство щорічно недоотримує мільйони гривень з міського бюджету. Тож ми вимушено скорочуємо обсяги ремонтних робіт, економимо на необхідному сучасному технічному устаткуванні, зменшуємо інвестиційні вклади та перевели працівників на чотириденний робочий тиждень. І це якраз у розпал підготовки до опалювального сезону. Оскільки засновник підприємства обласна рада, а послуги з опалення «Полтаватеплоенерго» майже стовідсотково надає в Полтаві, тож ми опинилися заручниками ситуації. Адже перебуваємо не в пріоритеті для області порівняно з аналогічними потужностями Кременчука, Горішніх Плавнів та Чорнух. А з огляду на те, що «Полтаватеплоенерго» не належить міській раді, то розраховувати на її зацікавленість нам теж не доводиться. І це при тому, що ми забезпечуємо теплом усі будинки в місті. Коли міським головою був Матковський, міська влада завжди підтримувала підприємство і допомагала купувати спецтехніку та обладнання для підприємства. А останні десять років підприємство не відчувало жодної підтримки з боку місцевої влади.

За словами Олександра Олексенка, ситуацію з полтавським підприємством здатен урегулювати та остаточно вирішити лише кандидат на посаду міського голови та міський голова Полтави 2006–2010 років Андрій Матковський, який уже має досвід розв’язання подібних питань:

– Переконаний, що передвиборна програма кандидата на посаду міського голови Андрія Матковського дієва, перспективна та здатна буквально за один рік докорінно змінити Полтаву на краще. І ми вже розробили спільний поступовий план дій виходу з ситуації, яка на сьогодні складається у стосунках між «Полтаватеплоенерго» та міською радою.

Андрій Матковський спілкується з працівниками “Полтаватеплоенерго”.

Зауважимо, що у своїй передвиборній програмі Андрій Матковський як кандидат на посаду міського голови значну увагу приділив саме енергетичній галузі та заходам з енергозбереження та підвищення енергоефективності полтавських будинків та споруд. Основна його мета – суттєве зниження вартості низки комунальних послуг для полтавців за рахунок капітального ремонту та утеплення багатоквартирних житлових будинків, а також модернізації та ремонту самих тепломереж і заміні застарілого устаткування на його сучасні аналоги.

– Андрій Матковський був міським головою у 2006–2010 роках. Своєю роботою він довів, що не лише має розуміння проблем Полтави, але й випрацював дієві механізми їхнього поступового врегулювання. Особисто я і колектив «Полтаватеплоенерго» підтримуємо кандидата на посаду міського голови Андрія Матковського та команду ВО «Батьківщина». Закликаю всіх полтавців проголосувати за Матковського та за «Батьківщину». І спільними зусиллями ми зробимо вагомий внесок у зниження вартості теплової енергії й комунальних послуг для полтавців, – підсумував Олександр Олексенко.