×

МузПВ: французька співачка заспівала “Два кольори”

Відео із записом відомої української пісні французькою мовою з”явилося у мережі

https://www.youtube.com/watch?v=DPVamgtlMLQ

30 листопада 68 років міг би відзначити відомий співак, народний артист України Назарій Яремчук. Його “Родина” та “Стожари” стали справжнім символом української пісні. Пропонуємо пригадати музику, яка живе в кожному з нас.

Назарій Яремчук народився 1951 року в селянській родині Назарія та Марії Яремчуків. Він народився, коли батькові вже було 64-роки. Сама родина була музикальною: у батька був тенор, він співав у церковному хорі; мати, крім співів, грала на мандоліні й виступала в місцевому народному театрі. Ще маленьким хлопчиком Назарій також почав співати.


Загалом перше мистецьке визнання Яремчуку принесли пісні “Червона рута” В. Івасюка, “Горянка” і “Незрівняний світ краси” Л. Дутковського.

За виконання цих творів ансамбль “Смерічка” та його солісти Яремчук та Зінкевич були удостоєні звання лауреатів Всесоюзного конкурсу “Алло, ми шукаємо таланти”, а також “Пісня року-71/72”. У 1978 році Яремчукові присвоєно звання Заслуженого артиста УРСР, його нагороджено орденом Дружби народів.

У 1986 році після Чорнобильської катастрофи співак тричі побував у 30-кілометровій зоні відчуження, де виступав перед ліквідаторами аварії.

Коли Назарій дізнався, що хворий на рак, спершу сподівався, що західна медицина зможе допомогти. Але операцію зробили занадто пізно. Та навіть важко хворим Яремчук продовжував виступати. 30 червня 1995 року Назарій Яремчук помер у Чернівцях. Співака поховали на центральному кладовищі міста.

Дивіться у наших попередніх програмах

Київ через 25 років: вийшла сучасна версія кліпу Павла Зіброва – Хрещатик

У мережі опублікували ремейк на кліп до культової пісні Павла Зіброва – “Хрещатик”. Для зйомок знайшли ту ж машину і водія, що були в оригінальному відео, але роль самого співака та інших персонажів виконали інші герої. Зацініть!

Кліп “Хрещатик” вийшов ще в 1994 році, тож у ремейку можна побачити, як змінилася головна вулиця Києва за 25 років. Автором ідеї перезйомки культового відео став онлайн-журнал “Слух”: продюсером кліпу виступив головний редактор видання Максим Сердюк, режисером – Артем Григорян.

У новому кліпі знялися Ната Жижченко (ONUKA), Гарік Корогодський, Анатолій Анатоліч і Варвара Лущик із фільму “Гуцулка Ксеня”. Спеціально для відео знайшли ту ж машину і водія, що були у Павла Зіброва.

Популярна співачка Тіна Кароль продовжує дивувати своїх фанатів змінами у творчості. Цього разу одна із найкрасивіших виконавців української поп-сцени презентувала атмосферний кліп на недавній хіт “Иди на жизнь”, який переповнений символізмом та закликає всіх прислухатись до “своєї внутрішньої дитини”.

“Всередині кожного з нас є маленька дитина, голос якої потрібно і важливо слухати упродовж життя. Хто ж пророчить нам долю? Ніхто, доля всередині нас! Ми самі собі компас, потрібно тільки правильно та щиро робити свій вибір у житті! Хай моя пісня допоможе зазирнути у свою душу та почути голос своєї внутрішньої дитини. Довіртесь йому, він підкаже правильний шлях. Ідіть на життя сміливо”– ділиться сама Тіна.