×

Триває капітальний ремонт будівлі опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа імені В.І. Вернадського»

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває капітальний ремонт будівлі опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа імені В.І. Вернадського». Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

default

«У Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки, яку ми презентували на початку року, чітко виокремили середню освіту як одну з пріоритетних сфер. Діти з усієї Полтавської області повинні мати сучасні умови навчання, винятково здорове харчування, безпечно та комфортно діставатися до школи. Саме тому зараз по всій області тривають ремонти будівель шкіл. Одна з таких – опона школа в Шишаках, де ми повністю оновлюємо будівлю: від мереж, вікон, дверей до стін, підлоги, їдальні. Наразі будівельна готовність становить 40%», – розповів Олег Синєгубов.

За його словами, в блоці старших та молодших класів замінять підлоги, стелі, стіні, відремонтують санвузли, замінять двері та вікна на енергозберігаючі. В їдальні оновлять обладнання.

Крім того, замінимо внутрішні мережі водопроводу, каналізації, опалення, вентиляції, електричних мереж, обладнання систем комп’ютерної мережі з облаштуванням серверної, встановлення автоматичної сигналізації, оповіщення про пожежу, системи охоронного ІР-відеоспостереження.

Загальна кошторисна вартість проєкту – понад 46 мільйонів гривень.