×

Цього року на благодійному балу зібрали понад 85 тисяч гривень

Фото: Богдан Шевченко

14 листопада у дискотечно-виставковій залі міського Будинку культури провели 13-й благодійний бал «Допомогти так легко». Цьогорічною його тематикою став «Чарівний світ Гаррі Поттера». Студенти залюбки поринули у казковий світ магії та чаклунства.

Організатори дійства – управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Студентська рада м.Полтава та Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку «Help Group».

У тематично прикрашеній залі зібралися сотні представників різних закладів вищої освіти міста всіх рівнів акредитації та форм власності. Супроводжувалося дійство представленням кожного закладу танцювальною візиткою, виступами творчих хореографічних колективів міста, кращих вокалістів Полтави, а також майстер-класом з вальсу та запальними танцями після офіційної частини балу.

Протягом святкового вечора проходив благодійний аукціон, на якому розігрували різноманітні сертифікати та подарунки від партнерів. Крім того, у залі працювала локація «Художники», куточок кави, candy-бар, тематичні фотозони, де всі охочі мали змогу зробити фото з улюбленими героями кінофільму.

Студент третього курсу Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка» Арам Карапетян уже другий рік малює портрети відвідувачів балу:

– Я вирішив: якщо маю дар малювати, чому б мені не скористатися цим і не допомогти.

Майже всі організаційні моменти втілювали самі студенти. Витрати на організацію частково взяло на себе місто. Кошти, зібрані від продажу квитків, спрямують на благодійну мету.

Серед волонтерів заходу – студентка Полтавської державної аграрної академії Анастасія Безкоровайна. Дівчина підкреслила, що бал – це чудова можливість гарно провести час і допомогти тим, хто потребує цього найбільше:

– Майже місяць ми займалися організаційними питаннями. Але всі зусилля не були витрачені марно. Цей вечір просто фантастичний.

Студентський мер Полтави Сергій Шабельник зазначив, що попередньо всі заклади вищої освіти проводили в себе аукціони, різні заходи, де додатково збирали кошти до благодійного балу, щоб збільшити суму:

– Молодь об’єднала  велика і гуманна ідея – допомогти тяжко хворим. Адже лише спільними зусиллями ми можемо змінити життя кожного на краще.

Під час балу найкращих та найактивніших студентів Полтави нагородили почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради, подяками управління у справах сім’ї, молоді та спорту та Студентської ради Полтави.


За словами начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олени Бабенко, благодійний бал створили за ініціативи студентів і вже тринадцятий рік поспіль вони самі втілюють казку в реальність:

– Саме завдяки таким подіям у молоді нашого міста формується взаємодопомога, щедрість душі, можливість поділитися не лише фінансами, а й своїм вільним часом та долучитись до організації цього заходу.


Загалом у чарівній та магічній атмосфері заходу вдалося зібрати 85 тис. 469 грн 50 коп. Усі кошти будуть передані до Всеукраїнського благодійного фонду допомоги та розвитку «Help Group», акумульовані на розрахунковому рахунку і використані на допомогу студенту, якому необхідна допомога.