×

Творча молодь вчитиметься протидіяти торгівлі людьмиПолтавська філія суспільної служби України оголошує набір творчої молоді Луганської, Донецької та Полтавської областей для участі у школі «Твій голос проти торгівлі людьми».

Протягом трьох днів учасники отримають знання у сфері протидії торгівлі людьми, здобудуть практичні навички щодо створення текстових, аудіо та відео повідомлень, навчаться використовувати інфографіку та створювати блоги.

За словами організаторів, головною метою проекту є залучення творчого потенціалу молодих людей трьох областей до проведення просвітницьких заходів “Протидія торгівлі людьми” з використанням інтерактивних мистецьких підходів, створення привабливого медіаконтенту (відео, фото, плакат, комікс, текст) та поширення його через різні канали комунікації, ЗМІ. Навчання проводитимуть експерти, журналісти, митці із залученням Національної поліції, Мінсоцполітики, місцевої влади.

Варто зазначити, що набір на навчання відбуватиметься на конкурсній основі. Обов’язкова умова для участі – згода на проведення тренінгу з протидії торгівлі людьми у своїх колективах, громадах, поширення просвітницьких матеріалів у соціальних мережах, виступах на радіо, ТБ. Учасники також матимуть можливість отримати підтримку (мінігрант 300$) на створення оригінального медіа контенту у сфері протидії людьми під супроводом менторів.

Всі апліканти повинні заповнити та подати особисту анкету до 13 жовтня.

Дата та місто проведення заходу – 18-20 жовтня, місто Полтава (для учасників з Полтави та області). Із запитами про додаткову інформацію звертатися до Наталії Кірячок +380668833514 poonspu@gmail.com.