×

У будинку №6 на вулиці Вільямса стіни вкриті тріщинами та протікає дах

Старі вікна, тріщини у стінах, вологість та дірявий дах. Такий вигляд має будинок на Вільямса, 6. Місцеві мешканці говорять, що під’їзд будинку давно не бачив ремонту. Проблеми кожного дня поповнюються, а варіанту їх розв’язання немає. Люди кілька років тому зверталися із проханням про ремонт будинку до тодішнього міського голови Олександра Мамая, але отримували у відповідь лише обіцянки. Також просили допомоги і в нинішніх очільників міста, але вони теж не допомогли.

Неліна Голуб не стримує свого розпачу, розповідаючи про жахливий стан її будинку:

– Стіни обвалюються, дах заливає, а стеля в під’їзді взагалі у жахливому стані. Вікна тут теж невдовзі повипадають. Ніхто не фарбує, нічого не робить. Із сусідами тричі зверталися до місцевої влади. Спочатку до Мамая носили листа, а потім такі ж і до Шамоти. На превеликий жаль, нам ніхто не відповів. Нам дуже хотілося жити у нормальних умовах, щоб було чисто, акуратно і щоб хтось звертав на нас увагу, а то інколи я себе запитую, чи в Полтаві живу, чи десь на хуторі біля Диканьки?

Кілька років тому місцеві мешканці намагались робити ремонт у будинку за власний кошт, але нині у них грошей немає, бо живуть тут переважно пенсіонери, і їм це не під силу:

– Ми писали звернення і всі їх підписували, але ніхто на наші прохання не реагує. А 177 грн за квартплату їм віддай. І це при пенсії у 2 тис. грн. Можна на це вижити? Не можна, – жаліється Ніна Шемко. – І кожен роками сплачував і сплачує. Куди дівають ті гроші, якщо ніколи нічого не ремонтували в будинку? Мені просто цікаво знати. У під’їзді все поодлітало: штукатурка, фарба і двері пооббивані. Таке враження, що в нас як після війни.

Лідія Сєдякіна додає, що стеля будинку протікає не тільки в під’їзді, а і в сусідній квартирі, і там постійно все гниє та покривається пліснявою. А за словами Світлани Пальчик, у під’їзді треба негайно відремонтувати стіни, бо панелі подекуди порозсипались. Їх слід підштукатурити, підфарбувати, побілити.

Нагадаємо, позиція представників коаліції у міській раді Удовіченка, Шамоти, Бєлоножка з «Батьківщини» – не виділяти кошти на ремонт багатоповерхових будинків. Мешканці повинні створювати ОСББ та за власні гроші утримувати житло.