×

У будинку на Київському шосе капітально відремонтували під’їзди

Для будинку №76 на Київському шосе, як і для багатьох інших багатоповерхівок у місті, позитивні зміни мають чітку причину – активна та титанічна праця окружного депутата з команди Андрія Матковського Ольги Медвінської. За чотири роки своєї каденції їй вдалося домогтися капітального ремонту під’їзду та повної заміни внутрішніх дверей і вікон на їхні енергоощадні аналоги. Мешканка будинку Ніна Федош розповіла, як саме депутату вдалося поступово привести багатоповерхівку до ладу.

Пенсіонерка розповіла, що раніше в її будинку було не лише страшно жити, але й навіть огидно заходити туди та запрошувати гостей. Чимало проблем її та іншим мешканцям створював наркозалежний сусід з першого поверху, який разом з друзями щодня влаштовував багатогодинні дебоші у під’їзді:

– Багато ми з ним намучилися, адже він постійно водив дружбу з якимись сумнівними компаніями. Гірше за це було лише тоді, коли він приводив їх до нас у під’їзд. Адже вони себе взагалі не стримували: гучно лаялися, з’ясовували стосунки, влаштовували між собою бійки або ж били вікна та оббивали стіни. Після кожного їхнього «візиту» уся підлога в під’їзді була засмічена використаними та закривавленими шприцами й голками. Бридко та небезпечно було ходити. Особливо ввечері, коли починало вже сутеніти. Жоден з нас, звичайних мешканців, не почував себе у безпеці і зайвий раз намагався не виходити з квартири.

Полагодити самотужки виходило далеко не все, тож поступово проблем накопичилося чимало. Особливо мешканцям дошкуляли під’їзні протяги, через розбиті шибки та двері, у які взимку постійно видували тепло. Деякі з цих вікон вдавалося закрити обламками дерев’яних дощок чи наглухо забити листовим залізом, однак кардинально це ситуацію не вирішувало. Тим паче, що під’їзд після цього мав ще більш моторошний та непривітний вигляд.

У 2018 році, спілкуючись з Ольгою Медвінською, люди зрозуміли, що відтепер у них з’явився реальний шанс змінити ситуацію на краще. Тримаючи постійний зв’язок між собою, вони досить швидко визначили орієнтовний перелік робіт. А незабаром почалися і самі ремонтні роботи, які сумарно тривали близько півроку.

– У нашому дворі всі будинки робилися почергово. Тож ми не могли дочекатися, коли ж нашу багатоповерхівку приведуть до ладу. І коли робітники прийшли проводити ремонтні роботи, спільній радості просто не було меж. Відверто скажу, що такого по-справжньому чуйного депутата я бачу вперше. Протягом усього ремонту вона неодноразово приходила до нас та цікавилася нашими побажаннями та зауваженнями щодо ремонту. А завдяки її невпинному контролю роботи провели швидко, якісно та вчасно.

З визначною роллю депутата у житті будинку та його мешканців згодна і 90-річна пенсіонерка Анастасія Дяде. Через проблеми зі здоров’ям вона вже протягом року не виходить сама навіть у під’їзд. Проте жінка не почуває себе обділеною чи ізолюванню від суспільства, адже завдяки увазі окружного депутата про всі цікаві та актуальні новини дізнається з щотижневого номера «Полтавського вісника», який їй передплатив очільник міського осередку «Батьківщина» Андрій Матковський. А до 90-річного ювілею Ольга Медвінська організувала для пенсіонерки приємний сюрприз та особисто прийшла побажати міцного здоров’я, гарного настрою та наснаги.

– Розумію, що депутатська робота надто складна та відповідальна, тим паче, що вона здійснюється на громадських засадах. І від того стає ще більш приємно бачити піклування про нас. Адже, не маючи з цього ніякої особистої вигоди, Ольга Медвінська постійно переймається нашими проблемами, турботами та тривогами, а також докладає всіх зусиль для їх розв’язання. Вдячна команді Андрія Матковського за таку підтримку та допомогу нам, – ­підсумувала Анастасія Дяде.