×

У будинку на вулиці Великотирновській у під’їздах повністю замінили вікна та двері

Донедавна мешканці багатоповерхівки №35/2 на Великотирновській уже понад п’ять років потерпали від проблем із їхнім будинком. Основними з них були розтріскані віконні рами та старі розсохлі двері в під’їзді. Страждаючи від постійних протягів, несамовитого холоду та значних енерговитрат, люди не раз зверталися до ЖЕО та міських чиновників із проханням про допомогу. Однак проблему вдалося розв’язати, лише коли втрутився окружний депутат з команди Андрія Матковського Вячеслав Федоряка.

Він не лише посприяв заміні вікон у семи під’їздах багатоповерхівки, але й домігся, щоб робітники додатково полагодили відкоси та встановили щільні внутрішні двері.

– Наш будинок звели майже 45 років тому, як і більшість у цьому районі. Саме тоді ми разом з родиною і заселилися в новеньку квартиру. Проживши тут тривалий час, можу сказати з упевненістю: будинок мені подобається, однак з часом він почав потребувати ремонту. Передусім саме вікон та дверей, які від вологи та перепаду температур почали трухлявіти та всихати. Потім пішло тріщинами навіть саме скло, і від того проблем стало ще більше. З дверима ситуація не надто краща, вони закривалися нещільно, а деякі відкоси були понівечені, – каже Світлана Майборода.

Жінка розповіла, що одного разу, несучи меблі між поверхами, робітники ненавмисне зачепили одну з рам та майже повністю вибили звідти скло. Не маючи альтернатив, люди зі шматків зробили «мозаїку» і нею закрили віконний проріз. Проте мешканці розуміли, що проблеми вимагають термінових розв’язань, тож у 2018 році звернулися до Вячеслава Федоряки. Порадившись з людьми, він почав активно відстоювати інтереси полтавців у міській раді. І це незабаром принесло суттєві результати:

– За кілька місяців після нашої першої розмови ми побачили бригаду робітників, яка приїхала встановлювати нам вікна та двері. Це дуже приємно, адже бачимо, що депутату важливо, аби люди на його окрузі жили у комфортних умовах. Так, лобіюючи наші інтереси, він домігся виділення фінансування на встановлення енергоощадних вікон та дверей у семи під’їздах будинку, – наголосила Світлана Майборода. – Щоразу, звертаючись до Вячеслава Федоряки, бачимо щиру зацікавленість у розв’язанні наших проблем. Він дослухається до думки кожного і завжди йде на контакт. Постійно тримаємо з ним зв’язок та ділимося власним баченням розвитку округу. Переконані, що цей ремонт – лише початок і разом з ним ми незабаром зможемо зробити наш мікрорайон красивим та комфортним для життя.