×

У чому наразі полягає неможливість реалізації чергових «мирних планів»

Пояснює Центр стратегічних комунікацій.

Проаналізувавши вчорашні «пропозиції (https://t.me/spravdi/18328)» власника Tesla і SpaceX Ілона Маска про «нейтральну Україну» та «російський Крим», даємо аргументовані та об’єктивні відповіді, як насправді.

Для укладення миру між Україною та росією відсутня головна умова: відсутність бажання миру з боку кремля.

росія діє в парадигмі повного знищення України, а дипломатичні інструменти, включно з переговорами, розглядає лише як допоміжні для досягнення цієї мети.

Прагнення до переговорів у москви різко прокидається у мить воєнних поразок, які вона вважає «тимчасовими». путіну потрібен не мир, а оперативна пауза для підготовки до подальшого розширення агресії.

путін з відвертим цинізмом ставиться до міжнародного права та взятих на себе міжнародних зобов’язань.

кремль вже не пробачить тієї підтримки, яку Захід надав Україні, бо війна путіна – це війна проти Заходу, незалежно від того, як розгортатимуться події в Україні.

Ядерний шантаж не зникне у разі гіпотетичних українських поступок, а буде наростати, бо путін побачить, що це дієвий інструмент досягнення його цілей.

Лише усунення від влади (https://t.me/spravdi/18359) путінського режиму дає шанс на вихід з глобальної безпекової кризи, все інше – ілюзія.