×

У двір депутатки Полтавської облради від партії «Слуга Народу» кинули пляшку з легкозаймистою речовиною

3 серпня, близько 2-ї години ночі у селі Короваї Лубенського району, невідомий кинув на територію домогосподарства депутатки Полтавської обласної ради від партії «Слуга Народу» Людмили Мірошніченко пляшку з легкозаймистою рідиною. Приїхавши на виклик, поліцейські виявили її залишки.

Людмила Мірошніченко не виключає, що інцидент може бути пов’язаний з її депутатською роботою. За її словами, вона не має проблемних питань із бізнесом й особистих конфліктів.

«Моя позиція як депутатки обласної ради з ключових питань, які я відстоюю, не зміниться. Якщо хтось чекає, що я складу мандат, то цього не буде», – прокоментувала вона.

Людмила Мірошніченко наголосила, що кожна родина може опинитися в такій небезпечній ситуації, адже в будинку в той час перебувала маленька дитина – і невідомо як все завершилося, якби вчасно не помітили. Тому вона очікує від правоохоронців на об’єктивне і повне розслідування цього злочину. 

«Кожен з нас має право почуватися захищеним. Те, що сталося – це дуже прикро. Я розраховую на встановлення і покарання винних у рамках чинного законодавства», – зауважила депутатка від «Слуги Народу».

Голова Полтавської обласної організації партії Олександр Трухін зробив заяву, в якій вимагає проведення оперативного та неупередженого розслідування замаху на депутатку Полтавської обласної ради Людмилу Мірошніченко.

«Дякуємо правоохоронцям за оперативну реакцію та вимагаємо швидкого і неупередженого розслідування. Винні мають бути покарані», – заявив Олександр Трухін.

Відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 ККУ (Хуліганство). Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі.