×

У Гадячі завершили реконструкцію відділення невідкладної медичної допомоги

У Гадяцькій міській центральній лікарні завершили реконструкцію приймального й травматологічного відділень під відділення невідкладної медичної допомоги. Роботи виконували в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Відділення вже працює в тестовому режимі. Зараз тут можна потрапити на прийом до лікаря, пройти діагностику на апаратах КТ, УЗД й ендоскопі. Згодом, після введення в експлуатацію, тут робитимуть і нескладні невідкладні операції», – зазначає голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Відділення може обслуговувати до 120 тисяч людей. Є маніпуляційна, мала операційна, діагностичні кабінети, травмпункт і теплобокс для «швидких».

default

Під час реконструкції робітники замінили всі комунікації, водо-, електро- й теплопостачання та водовідведення. Зробили наливну поліуретанову підлогу, гіпсокартонові стіни, розширили дверні отвори, замінили вікна. Коридори вкриті мармуровою крихтою, що дозволяє їх дезінфікувати.

«Комфортне для пацієнтів – таким є нове відділення Гадяцької міської лікарні. Саме таку медицину ми створюємо на Полтавщині», – резюмує очільник області.