×

У Гадяцькому районі тривають поліцейські заходи з виявлення незаконного обігу деревини

Працівники Гадяцького відділу поліції виявили вантажівку «ГАЗ 53» в одному із сіл Гадяцького району 20 січня. 25-річний водій не надав для перевірки продукції належних документів.

Іншу вантажівку КрАЗ під керуванням 38-річного водія поліцейські зупинили 21 січня. Водій перевозив 10 колод дуба без відповідних на це документів.


22 січня правоохоронцями встановлено, що 30-річний водій автомобіля ГАЗ-53 перевозив деревину без відповідних документів на вантаж. Факт виявлений на автодорозі Гадяч-Липова Долина.

Окрім того, 24 січня працівники Гадяцького відділу поліції зупинили трактор «МТЗ-80» під керуванням 36-річного водія, який перевозив деревину без відповідних документів.


Нині в Україні триває операція з посилення контролю за перевезенням продукції лісового господарства, тому на виконання доручення Національної поліції України, працівники поліції мають право зупинити транспортний засіб, який перевозить дереву для перевірки законності.
В усіх випадках слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Вантажівки з деревиною вилучені. Триває слідство.