×

У холод без гарячої води та тепла: як «Полтавагаз» загартовує ні в чому неповинних людей

Мешканці будинку №59 на вулиці Мазепи на власному прикладі дізналися, що свавілля та безкарність міських чиновників та можновладців не знає меж. Одного дня їм без попередження просто вимкнули газ, тим самим позбавивши сотні людей можливості повноцінно жити в холодних та надлюдських умовах. Аби хоч якось привернути увагу до проблеми «газового геноциду», занепокоєнні мешканці звернулися до редакції «ПВ».

Полтавка Клавдія Убийвовк проживає у будинку вже близько 50 років. Жінка каже, що жодного разу такого не було і раніше знущатися з людей міська влада собі не дозволяла:

– Це справжнісінький геноцид та цькування звичайних полтавців. Чула, що ми не перші, кого приборкують таким способом, адже останнім часом у багатьох полтавських домівках вимкнули газ без попередження. І що робити людям, невідомо, оскільки ні їсти зварити, ні води зігріти. Хоч голодним та холодним умирай.

Не бажаючи миритися з таким станом речей, Клавдія Григорівна неодноразово зверталася до управління ЖКГ та керівництва міста. Проте жінці так і не допомогли.

Варто зазначити, що причини перекриття газу у 120 квартирах будинку мешканцям так і не пояснили. Тож розгублені люди не знають, кому вірити і де шукати розв’язання власної проблеми.

– Ми цього так не залишимо. Будемо збиратися та виходити протестувати, перекривати центральну вулицю та всіляко привертати увагу чиновників до проблеми. Такі дії плануємо вчиняти, доки нам не увімкнуть газ, – додає мешканка будинку Ніна Клочко.

Нині обурені мешканці переконані, що, лише привернувши увагу громадськості, можна досягти певних успіхів та вирішити це болюче для громадян питання. Адже кожному з них хочеться жити в нормальних та комфортних умовах.