×

У Кременчуці чоловік стрибнув з мосту, покінчивши життя самогубством

Це трапилося учора в наддніпрянському місті серед білого дня – близько 15:00, коли одна зі свідків зателефонувала до поліції, повідомивши, що  чоловік ймовірно збирається стрибнути з Крюківського мосту у Дніпро.

Фото: “Кременчуцька газета”

Коли ж сюди прибув наряд патрульної поліції,  то на місці виявили лише одяг самогубці. Він чомусь роздягнувся, так ніби збирався просто покупатися… Тіло чоловіка, особу якого нині з’ясовують правоохоронці, невдовзі знайшли у воді рятувальники. Стало відомо, що це 27-річний житель Олександрії Кіровоградської області.

На місці працювала слідчо-оперативна група, рух через Дніпро на деякий час було паралізовано.

Відео: “Кременчуцька газета”.

Крюківський міст вважається традиційно “улюбленим” місцем для місцевих самогубців: протягом року тут часом трапляється по кілька таких випадків. Бувало, що приїздили навіть з інших регіонів (як і в цьому випадку!), аби саме тут розпрощатися з життям. Психологи пояснюють це тим, що самовбивці зазвичай хочуть привернути увагу до свого вчинку, а скоєння такого акту на мосту неодмінно викликає чималий резонанс, адже, як і в даному випадку, інколи доводиться навіть перекривати рух між двома берегами Дніпра.