×

У Кременчуці плануть збільшити вартості тарифів на проїзд у громадському транспорті

Як інформує Кременчуцька міська рада сьогодні 13 липня на засіданні робочої групи з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» було проведено обговорення проєктів виконавчого комітету щодо встановлення тарифів на проїзд у громадському транспорті Кременчука різної форми власності.

Зараз за разову поїздку в тролейбусах і автобусах комунальної форми власності треба заплатити 2 грн., в маршрутних таксі – 6 грн. та маршрутних таксі, що працюють у «звичайному» режимі,  – 4 грн.

Головуючий на засіданні зазначив, що відповідно до економічних розрахунків, вартість проїзду в тролейбусах і комунальних автобусах має становити 8 грн.. Але розуміючи, що цей транспорт має соціальну функцію та ним користуються  десятки тисяч кременчужан, піднімати тарифи до такого рівня в місті не будуть. Разом із цим запропоновано встановити вартість разової поїздки в комунальному громадському транспорті 5 грн. Прийняття цього рішення є компромісним як для перевізника, так і для пасажирів.  

Щодо вартості проїзду  в  пасажирському транспорті приватної форми власності, то у Кременчуці пропонується встановити вартість разової поїздки в маршрутних таксі на рівні 8 грн., а транспортних засобах, які працюють в «звичайному» режимі (великі автобуси) –  5 грн.