×

У лісовому масиві, поблизу с.Соснівка Кременчуцькоі міської громади було виявлено предмет схожий на боєприпас

04 вересня від місцевої жительки надійшло повідомлення про те, що у лісовому масиві, поблизу с.Соснівка  Кременчуцькоі міської громади, під час збирання грибів  було виявлено предмет схожий на боєприпас.   Фахівці ДСНС виїхали на місце та встановили, що дана знахідка є протитанковою міною.

Того ж дня, співробітники групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області вилучили міну та перевірили навколишню ділянку на наявність інших вибухонебезпечних предметів. Додатково боєприпасів виявлено не було. Боєприпас знищено контрольованим підривом.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити за номером 101 або 102, а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

                                                                                                                                                                       ГУ ДСНС УКраїни у Полтавській області