×

У Миргородській громаді відновлюються протиепідемічні заходи для зупинення поширення СОVID-19

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку 22 вересня провів перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин, ухвалено рішення про відновлення протиепідемічних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів від 09.12.2020 року № 1236. Відповідне рішення ухвалили через збільшення кількості хворих на ковід у Миргородській громаді. Рішення, зокрема, передбачає: дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті.

У Миргородській громаді, як і  в цілому по області та державі, побільшало хворих на коронавірусну інфекцію. На цьому тижні спостерігається збільшення кількості зареєстрованих випадків СОVID-19 у порівнянні з минулим тижнем на 126 %. Варто зауважити, що хворі – переважно не вакциновані. Більшість захворівших – люди поважного віку, старші 60 років.

Керівники медичних закладів повідомили, що готові до сезонного спалаху інфекційних хвороб: первинна ланка забезпечена по протоколу лікування амбулаторних хворих медичними препаратами, а вторинна ланка має в достатній кількості як медикаменти так і кисень.

Зважаючи на ситуацію, перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин  рекомендував жителям громади дотримуватися протиепідемічних заходів у місцях масового скупчення людей (масковий режим, соціальна дистанція тощо), а також вакцинуватися або зробити бустерну дозу. Зробити щеплення можна в кабінеті щеплень  № 403 ( поліклінічне відділення для дорослих) на вулиці Гоголя, 149. У наявності є вакцина CoronaVac та Pfizer.