×

У Полтаві 22 команди змагалися за звання найрозумніших

10 жовтня в resto-club «Podium» з нагоди Дня захисника України відбувся турнір з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед команд закладів вищої освіти. Організаторами заходу виступили управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, студентська рада Полтави, Ліга українських клубів інтелектуальних ігор та Полтавський обласний клуб інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?».

З вітальним словом виступив начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту міськвиконкому з команди Андрія Матковського Олена Бабенко, яка побажала всім учасникам змістовної гри:

– Традиційно восени ми проводимо цей турнір. Адже він дає змогу розвиватися та проявити свої інтелектуальні здібності. Приємно, що кожного року до змагань долучається більше команд.

До її слів приєднався і студентський мер Сергій Шабельник. Він зауважив, що цього року в залі було майже 200 студентів:

– Рекордна кількість команд – 22. У кожній з них по шість чоловік, і разом їх 132. Ми раді, що так багато студентів долучилося до нашого заходу. Сама гра присвячена Дню захисника України. А питання пов’язані з відомими фільмами, постатями, пам’ятками архітектури та історичними подіями. Цим ми перевіряємо не тільки інтелект, але й те, як молодь цікавиться історією.

Змагання проходили у два етапи. Після першого в турнірі залишилося десять команд, які й боролися за перемогу. До півфіналу дійшли три команди: «AgroFON» (Полтавська державна аграрна академія), «Вендета» (Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Г.Короленка) та «Лишь бы ответить» (Українська медична стоматологічна академія).

Під час перерви на всю молодь у залі чекали музичні виступи від учасників та переможців конкурсу «Студентський голос».

За результатами фіналу вже втретє перше місце в турнірі з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» зайняла команда ПДАА. Капітан команди Андрій Пінчук говорить, що всією командою ретельно готувалися:

– Нас об’єднує не жага до перемоги, а бажання перевірити власні сили. Радіємо, що знову одержали перемогу. Чекаємо на наступну гру, яка відбудеться навесні.


Усі команди-учасники турніру отримали дипломи та солодкі подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому. Команду переможців нагородили кубком та цінними подарунками від партнерів заходу.